Lipiec 12.2022, Artykuły

Poszerzamy portfolio inwestycji w Stolicy, startujemy z projektem „Łopuszańska 47”

Rozszerzamy swoją ofertę sprzedażową o nowy projekt, w kolejnej dzielnicy w Warszawie. Osiedle „Łopuszańska 47” powstanie we Włochach, w okolicy oferującej m.in. wygodne połączenia komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Inwestycja uzyskała już pozwolenie na budowę i rozpoczęto jej realizację. W projekcie docelowo powstanie 500 mieszkań, a pierwszy etap zapewni 96 lokali o metrażach od 39 do 98 mkw. Oddanie do użytkowania zaplanowane jest na początek 2025 roku.

Łopuszańska 47 powstanie w warszawskiej dzielnicy Włochy. Budynek będzie składał się z pięciu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Na przyszłych mieszkańców czekać będą mieszkania z ogrodami do 100 mkw., a także z balkonami do 17 mkw. i tarasami do 33 mkw. 

Kameralnie i elegancko

Projekt inwestycji powstał w renomowanej i wielokrotnie nagradzanej warszawskiej pracowni HRA Architekci. Osiedle będzie charakteryzować się elegancką, ponadczasową architekturą wyrażającą się szlachetnymi proporcjami oraz powściągliwym detalem. Kameralna skala budynków pozwoli na zachowanie spójnej kompozycji urbanistycznej całego osiedla. Starannie zaprojektowany i urządzony teren uwzględnia przemyślany układ komunikacji oraz zieleń. Dziedziniec będzie nasłoneczniony, dzięki otwarciu na stronę południową.

Części wspólne budynków – przedsionki, hole windowe i korytarze – zaprojektowano ze szczególną dbałością o detale architektoniczne. Mieszkania zostały rozplanowane w taki sposób, aby ich rozkład był jak najbardziej funkcjonalny.

Na poziomie -1 zaprojektowano garaż podziemny zapewniający 94 miejsca postojowe. Na zewnątrz deweloper zadbał także o parking dla gości, gdzie pojawi się 20 stanowisk, wśród których znajdzie się również miejsce postojowe dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo dwa z nich będą miały możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Na fanów dwóch kółek czekać będą stojaki rowerowe pod zadaszeniem. 

Dogodna lokalizacja

Warszawskie Włochy to dzielnica, z której w krótkim czasie dotrzemy w wiele zakątków miasta dzięki świetnym połączeniom komunikacyjnym. Z inwestycji „Łopuszańska 47” w zaledwie 5 minut dojdziemy na piechotę do stacji kolei miejskiej WKD Raków. W okolicy znajdują się także liczne biurowce, przystanki autobusowe, a samochodem w kilka minut dojedziemy np. do Parku Szczęśliwickiego czy na Lotnisko Chopina. 10 minut zajmie również dojazd autem do „biurowego zagłębia” Warszawy na Służewcu. Ponadto w pobliżu osiedla znajdują się restauracje, klub fitness, squash, stacja benzynowa, sklepy spożywcze, Skatepark, park trampolin, papugarnia, a także szkoły
i przedszkola. Atutem jest również bliskość centrów handlowych Łopuszańska 22, Blue City i Atrium Reduta.


Podobne artykuły

Maj 25.2009

Osiedle Świtezianki rośnie

Październik 20.2009

Nowe mieszkania już w sprzedaży

Styczeń 20.2009

Zdobyliśmy nagrody „Kryształowy Deweloper 2008” oraz „Kryształowe Apartamenty 2008”

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie