Osiedle

Przedstawiamy miejsce dla osób, które szukają enklawy w dynamicznie zmieniającej się tkance miasta. Dzielnica jest w trakcie przemian i Ł47 jest jedną z ich zapowiedzi oraz silnym akcentem, który nada świeży charakter okolicy.

15 min
do centrum

Komunikacja
miejska

Osiedle
strzeżone

Podziemny
parking

Tereny
zielone

Galeria

Lokalizacja

Warszawskie Włochy to dzielnica, z której w krótkim czasie dotrzemy w wiele zakątków miasta dzięki świetnym połączeniom komunikacyjnym. Z inwestycji „Łopuszańska 47” w zaledwie 5 minut dojdziemy na piechotę do stacji kolei miejskiej WKD Raków. W okolicy znajdują się także liczne biurowce, przystanki autobusowe, a samochodem w kilka minut dojedziemy np. do Parku Szczęśliwickiego czy na Lotnisko Chopina. 10 minut zajmie również dojazd autem do „biurowego zagłębia” Warszawy na Służewcu. Ponadto w pobliżu osiedla znajdują się restauracje, klub fitness, squash, stacja benzynowa, sklepy spożywcze, Skatepark, park trampolin, papugarnia, a także szkoły i przedszkola. Atutem jest również bliskość centrów handlowych Łopuszańska 22, Blue City i Atrium Reduta.

WNĘTRZA

Planując nasze inwestycje wiemy, że tworzymy miejsca do życia. Dlatego projektując części wspólne, koncentrujemy się na ich wysokim standardzie, łącząc nowoczesne rozwiązania użytkowe z elegancką architekturą. Mamy świadomość, że stworzone przestrzenie będą towarzyszyć naszym Klientom każdego dnia.

Dopracowujemy wszystko w najmniejszych detalach, nie zapominając o bezpieczeństwie i funkcjonalności. Decydujemy się na solidne, trwałe rozwiązania i rzetelnych dostawców, aby nasze inwestycje były zawsze ponadczasowe.

Współpracujemy z renomowanymi architektami i sprawdzonymi partnerami. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały. To one zapewniają doskonałe parametry techniczne, a jednocześnie wyjątkową i ponadczasową estetykę.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Bartycka 37a
661 919 027
       

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

Doradcy klienta

Karolina Dejnas
661 919 027
karolina.dejnas@sgi.pl

Tomasz Lusa
609 998 518 ‬
tomasz.lusa@sgi.pl

Dyrektor biura sprzedaży

Małgorzata Śniegocka-Moterska
695 880 103
malgorzata.sniegocka@sgi.pl

Doradcy kredytowi

Sylwia Kmieć-Mazur
606 293 151
sylwia.kmiec-mazur@mfinanse.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Styczeń 27.2023

Inwestycja jakich mało. Wybudujemy osiedle w standardzie, jakiego nie było dotąd w Warszawie

Lipiec 12.2022

Poszerzamy portfolio inwestycji w Stolicy, startujemy z projektem „Łopuszańska 47”

Marzec 14.2022

Sokołówka pnie się w górę

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
Formularz