Osiedle

Przedstawiamy miejsce dla osób, które szukają enklawy w dynamicznie zmieniającej się tkance miasta. Dzielnica jest w trakcie przemian i Ł47 jest jedną z ich zapowiedzi oraz silnym akcentem, który nada świeży charakter okolicy.

15 min
do centrum

Komunikacja
miejska

Osiedle
strzeżone

Podziemny
parking

Tereny
zielone

Wyszukiwarka 3D

Sortowanie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Pokoje rosnąco
  • Pokoje malejąco
  • Metraż rosnąco
  • Metraż malejąco

Galeria

WNĘTRZA

Projektując części wspólne, koncentrujemy się na ich wysokim standardzie, łącząc nowoczesne rozwiązania użytkowe z elegancką architekturą. Mamy świadomość, że stworzone przestrzenie będą towarzyszyć naszym Klientom każdego dnia.

Dopracowujemy wszystko w najmniejszych detalach, nie zapominając o bezpieczeństwie i funkcjonalności. Decydujemy się na solidne, trwałe rozwiązania i rzetelnych dostawców, aby nasze inwestycje były zawsze ponadczasowe.

Współpracujemy z renomowanymi architektami i sprawdzonymi partnerami. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały. To one zapewniają doskonałe parametry techniczne, a jednocześnie wyjątkową i ponadczasową estetykę.

Lokalizacja

Warszawskie Włochy to dzielnica, z której szybko dotrzemy w wiele zakątków miasta dzięki świetnym połączeniom komunikacyjnym. Z inwestycji Łopuszańska 47 w zaledwie 5 minut dojdziemy na piechotę do stacji kolei miejskiej WKD Raków. W okolicy znajdują się także liczne przystanki autobusowe. Samochodem w kilka minut dojedziemy np. do Parku Szczęśliwickiego czy na Lotnisko Chopina. 10 minut zajmie również dojazd autem do „biurowego zagłębia” Warszawy na Służewcu.

Ponadto w pobliżu osiedla znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, stacja benzynowa, klub fitness, squash, skatepark, park trampolin, czy papugarnia. Nieopodal są także szkoły i przedszkola. Atutem Łopuszańskiej 47 jest również bliskość centrów handlowych Łopuszańska 22, Blue City i Atrium Reduta.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Łopuszańska 47

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

Małgorzata Śniegocka-Moterska

Dyrektor biura sprzedaży

695 880 103
malgorzata.sniegocka@sgi.pl

Sylwia Kmieć-Mazur

Doradca kredytowy

606 293 151
sylwia.kmiec-mazur@mfinanse.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Luty 16.2023

SGI buduje dla mieszkańców Łodzi nowe ulice

Luty 02.2023

Duża transakcja SGI. Sprzedajemy działkę w Koszalinie pod budowę centrum handlowego

Styczeń 27.2023

Inwestycja jakich mało. Wybudujemy osiedle w standardzie, jakiego nie było dotąd w Warszawie

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
Formularz