O nas

SGI jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów.

Współpracując z gronem cenionych polskich i światowych architektów dbamy o rozwiązania architektoniczne zapewniające ponadczasowość naszych projektów, nowoczesną architekturą i klasyczną estetyką. Niska zabudowa sprzyja sąsiedzkiej atmosferze, a przydomowe ogródki tworzą przystań do wypoczynku. 

Budujemy w starannie dobranych i prestiżowych lokalizacjach.

W naszych inwestycjach przywiązujemy wielką wagę do architektury i wysokiej jakości używanych materiałów.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co gwarantuje naszym Klientom przestrzeganie Kodeksu Dobrych Praktyk, wypracowanego wspólnie z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumenta

Dane firmy

SGI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

NIP: 586-22-84-541, REGON: 221932304
Numer KRS: 0000806506
Wysokość kapitału zakładowego:
101.050,00 zł

Oznaczenie sądu rejestrowego w którym przechowywana jest dokumentacja: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Nagrody

Działania podejmowane przez SGI są doceniane nie tylko przez naszych klientów, ale również przez branżę deweloperską. Podczas naszej działalności otrzymaliśmy takie nagrody jak:

Bezpieczna budowa 2011

Okręgowa Inspekcja Pracy w Szczecinie przyznała nam II nagrodę w konkursie Bezpieczna Budowa 2011. Wyróżnioną inwestycją jest budowa biurowca „LASTADIA OFFICE”, który znajduje się na terenach Łasztowni.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland, która bada wiarygodność finansową i kondycję firm. Certyfikat ma na celu promowanie najlepszych przedsiębiorstw, które posiadają wysoki poziom płynności, zdolności finansowej oraz rentowności. Otrzymanie go, to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria rzetelności finansowej.

Srebrne Wiertło 2010

Inwestycja mieszkaniowa Barciński Park II zdobyła nagrodę Srebrne wiertło w kategorii Budownictwo mieszkaniowe konkursu Platynowe Wiertło. Jury wyróżniło inwestycję za wysoką jakość wykonania projektu oraz wykorzystanie energooszczędnych i ekologicznych materiałów wykończeniowych.

Najlepsza architektura woj. łódzkiego w latach 2006-2009

Barciński Park został uhonorowany tytułem najlepszej architektury województwa łódzkiego w latach 2006-2009 w kategorii Najlepsze obiekty zespołów mieszkaniowych. Nagroda została przyznana przez Łódzką Okręgową Izbę Architektów i Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Kryształowe Apartamenty 2009

Magazyn „Apartamenty i Mieszkania” docenił dwie nasze inwestycje przyznając im tytuły Kryształowych Apartamentów 2009. Garden House II otrzymało nagrodę za „umiejętne nawiązanie projektu inwestycji do tradycji architektonicznych okresu międzywojennego, bardzo dobrą jakość wykończenia części wspólnych i terenów zielonych oraz dbałość o wysokie standardy bezpieczeństwa mieszkańców”. Natomiast inwestycję Barciński Park II wyróżniono za „atrakcyjną formę przestrzenną inwestycji pasującą do historycznego sąsiedztwa oraz wysoki standard wykończenia budynków i ich otoczenia”.

Kryształowy Deweloper 2009

Po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani tytułem Kryształowego Dewelopera, przyznawanym przez magazyn „Apartamenty i Mieszkania”. Tym razem SGI wyróżniono za „duży wkład w kształtowanie przestrzeni miejskich poprzez ponadczasową architekturę i wysoką jakość inwestycji”.

Bezpieczna Budowa 2009

Okręgowa Inspekcja Pracy w Szczecinie przyznała nam III nagrodę w konkursie Bezpieczna Budowa 2009. Wyróżnionym osiedlem jest Stara Cegielnia etap II.

Srebrne Wiertło 2008

W XII edycji ogólnopolskiego konkursu Platynowe Wiertło nasza warszawska inwestycja Czerniakowska Offices zdobyła wyróżnienie w kategorii Budownictwo użyteczności publicznej.

Certyfikat Przejrzysta Firma 2008

Certyfikat nadawany jest przez światowej renomy wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland za rzetelną publikację danych finansowych firmy. Otrzymanie tego wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa.

Diamenty Forbesa 2009

Znaleźliśmy się na 8. miejscu prestiżowego, ogólnopolskiego rankingu Diamenty Forbesa 2009, listy dużych polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość. Jednocześnie trafiliśmy na pierwsze miejsce tego rankingu dla województwa zachodniopomorskiego.

Kryształowe Apartamenty 2008

Inwestycja Garden House zdobyła statuetkę Kryształowe Apartamenty 2008 oraz tytuł Najbardziej luksusowej inwestycji na Pomorzu Zachodnim. Nagroda przyznana została za „wysoki standard budynków, atrakcyjną formę przestrzenną oraz wysoką jakość wykończenia”.

Kryształowy Deweloper 2008

Magazyn „Apartamenty i Mieszkania” po raz drugi uhonorował SGI Sp. z o.o. tytułem Kryształowego Dewelopera za „zdobycie znaczącej i stabilnej pozycji na polskim rynku deweloperskim oraz dbałość o wizerunek firmy”.

Bezpieczna Budowa 2008

Okręgowa Inspekcja Pracy w Szczecinie przyznała nam I nagrodę w konkursie Bezpieczna Budowa 2008. Wyróżnionym osiedlem jest Stara Cegielnia.

Kryształowy Deweloper 2007

Magazyn „Apartamenty i Mieszkania” przyznał nam tytuł Kryształowego Dewelopera 2007 za „nowatorską koncepcję budowy przestrzeni i funkcji miejskich oraz dużą aktywność na rynku deweloperskim w wielu miastach Polski”.

Kryształowe Apartamanty 2007

Inwestycja Barciński Park zdobyła statuetkę Kryształowe Apartamenty 2007 i tytułu Najbardziej luksusowej inwestycji w województwie łódzkim za „nowatorskie podejście do rewitalizacji terenów pofabrycznych oraz dobrą lokalizację blisko centrum przy zachowaniu kameralnego charakteru budynków”.

Srebrne Wiertło 2007

Pogodno Park, nasza prestiżowa inwestycja w Szczecinie, zdobyła nagrodę w konkursie Platynowe Wiertło. Zespół apartamentów został uznany za jeden z najlepszych w kraju obiektów mieszkaniowych oddanych do użytku w ostatnim czasie.

Najlepszy Pracodawca 2008

Zajęliśmy 4. miejsce w Polsce, a 1. w branży w prestiżowym badaniu „Najlepsi Pracodawcy 2008” przeprowadzanym przez Hewitt Associates! Obecnie zostaliśmy zgłoszeni w ramach konkursu do rankingu „Najlepszy Pracodawca 2008” obejmującego region Europy Środkowo-Wschodniej.


Zrealizowane inwestycje

Krakowska I

Comfort Office

Nautica IV

Księcia Warcisława

Zrealizowaliśmy 51 inwestycji w 7 miastach.

Zobacz wszystkie

Aktualności i porady

Maj 13.2024

Łopuszańska 47- kolejny etap inwestycji na warszawskich Włochach już w sprzedaży

Marzec 18.2024

Biuro sprzedaży SGI: Nowa lokalizacja

Grudzień 11.2023

SGI buduje na Wilanowie nowe osiedle domów jednorodzinnych

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie