Czerwiec 15,2016, Artykuły

Większy wybór mieszkań na Sokołówce  

Rozpoczęła się sprzedaż kolejnego etapu osiedla Sokołówka. Dwa budynki tuż obok rzeki Sokołówki i licznych terenów zielonych to nie lada gratka dla osób aktywnie spędzających czas i szukających spokoju od zgiełku miasta.

Sokołówka II to 88 mieszkań w dwóch ośmiokondygnacyjnych budynkach z garażem podziemnym. Nowe osiedle to połączenie nowoczesnej architektury z klasyczną elegancją. Proste, minimalistyczne bryły dobrze wpasowują się z otaczającą budynki zieleń i rzekę Sokołówkę.

Projekt trafia w największe potrzeby segmentu rynku mieszkaniowego. Funkcjonalnie zaprojektowane metraże mieszkań od 43 m2 do najbardziej przestronnych 114 m2 to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo mieszkania wyposażone będą w drzwi antywłamaniowe oraz wysokiej jakości energetyczne okna. Przyszli mieszkańcy otrzymają maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Ceny mieszkań na nowym osiedlu zaczynają się od 4.750 zł/m2, a planowany termin oddania budynku do użytkowania to II kwartał 2018 roku. Drugi etap osiedla stanowi spójną część cieszącej się sukcesem i zamieszkałej już Sokołówki I.

Sokołówka powstaje pośród zieleni, w cichej okolicy, ale z bardzo dobrym dojazdem do centrum Łodzi oraz najważniejszych punktów handlowych. Obok inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, a dzięki bliskości Al. Włókniarzy, każdy zmotoryzowany bardzo szybko dostanie się do dowolnej części miasta. W sąsiedztwie osiedla znajdują się korty tenisowe oraz inne obiekty sportowe. Mieszkanie na osiedlu Sokołówka jest doskonałym miejscem nie tylko zapewniającym poczucie przestrzeni, ale pozwalającym na aktywny odpoczynek.

Osiedle Sokołówka II to kolejna inwestycja realizowana przez jednego z największych deweloperów budujących w Łodzi. Duże zainteresowanie klientów pierwszym etapem inwestycji, spowodowało, że SGI zdecydowało się na rozszerzenie oferty o nowe etapy realizowanych wcześniej inwestycji.

SGI oprócz Sokołówki posiada aktualnie w sprzedaży ostatnie mieszkania w inwestycji Villa Park przy ul. Rudzkiej, a także lokale mieszkalne i usługowe w Barcińskim Parku przy ul. Tylnej oraz mieszkania na Osiedlu Lawendowym przy ul. Zamorskiej.

W przygotowaniu znajdują się między innymi kolejne etapy Lawendowego Osiedla i Barcińskiego Parku.


Podobne artykuły

Lipiec 06,2011

Trzy nowe inwestycje SGI w Szczecinie

Listopad 05,2009

Nowa ulica w Szczecinie

Czerwiec 10,2016

Nowe inwestycje SGI w Szczecinie

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie