Czerwiec 12,2019, Artykuły

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Księcia Warcisława w Szczecinie wyprzedane!

Zakończono sprzedaż mieszkań na Osiedlu Księcia Warcisława na szczecińskich Wzgórzach Warszewskich. Nabywcom przypadło do gustu sielskie położenie osiedla: kameralne, niskie bloki usytuowano nad małym, urokliwym jeziorem, w bardzo spokojnej dzielnicy. Budowa osiedla zakończy się we wrześniu 2019.

Położone u zbiegu ulic Warcisława i Włoskiej Osiedle Księcia Warcisława to pięć kameralnych, niskich budynków, w których znajduje się 88 dobrze zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 42 do 90 metrów kwadratowych. Wykonawca, SGI, chciał z jednej strony jak najlepiej wtopić się w stonowany krajobraz architektoniczny dzielnicy, w którym przeważają domy jednorodzinne i wille, z drugiej dać lokatorom szansę na mieszkanie z pięknym widokiem o wysokim standardzie.

Jest to więc oferta przede wszystkim dla osób szukających wytchnienia, ciszy i spokoju. Ta część miasta otoczona jest z jednej strony lasami, z drugiej Odrą i Jeziorem Dąbie. Niedaleko znajduje się Las Arkoński, park Kasprowicza, Ogród Botaniczny, stadnina koni, kąpielisko Arkonka i szczecińska Gubałówka. To wszystko sprawia, że Osiedle Księcia Warcisława stało się wymarzonym miejscem dla osób, które aktywnie spędzają czas, lubią uprawiać sport czy wypoczywać na świeżym powietrzu. Także z myślą o nich zaprojektowano mieszkania na parterze z własnymi ogródkami. Jednocześnie w okolicy nie brak sklepów (kilkaset metrów dzieli osiedle od galerii handlowej Stara Cegielnia), placówek oświatowych czy obiektów służby zdrowia. Blisko osiedla znajdują się przystanki autobusowe i pętla tramwajowa – jest ono doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Każde z mieszkań posiada taras lub balkon wykończony deską kompozytową. Do dyspozycji mieszkańców są również miejsca postojowe oraz dwie zamykane wiaty rowerowe. Na terenie osiedla powstanie również plac zabaw.


Podobne artykuły

Czerwiec 19,2009

Zakończenie odbiorów w Słupsku

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Październik 19,2012

Weź udział w konkursie i zgarnij nagrodę

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie