Lipiec 13,2021, Artykuły

Sokołówka od SGI ponad poziomem zero. Prace idą zgodnie z planem, a pierwsze mieszkania zyskały nowych właścicieli

Realizacja Sokołówki, łódzkiej inwestycji SGI, wchodzi w kolejny etap. Działania idą zgodnie z założonym harmonogramem: powierzchnia garażu oraz poziom zero są już gotowe. Obecnie rozpoczęły się prace nad budową pierwszego piętra, podpisano również pierwsze umowy sprzedaży. Wraz z oddaniem do użytkowania, które zaplanowane jest na połowę 2023 roku, deweloper przekaże także drogę dojazdową, którą zrealizuje w ramach inwestycji.

Sokołówka to inwestycja dobrze znana na mieszkaniowej mapie Łodzi. Jej ogromnym atutem jest lokalizacja w spokojnej i zielonej okolicy  Bałut, tuż przy dolinie rzeki Sokołówka. Klienci doceniają również bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, spacerowych, dających wiele możliwości na aktywne spędzanie czasu wolnego.

– Łódź jest bliska naszej firmie, między innymi przez wieloletnią obecność i chcemy dostarczać mieszkańcom wartość dodaną. Aby zapewnić dojazd do inwestycji, planujemy wybudować dodatkowo drogi, które zostaną przekazane miastu. Powstaną tu ulice o długości ok. 400 metrów wraz z pasami zieleni i oświetleniem – mówi Robert Stachowiak.

Niestandardowa architektura

Powstający budynek, zaprojektowany przez szczecińską pracownię Mellon, będzie posiadać niestandardowy i wyróżniający go kształt. Dodatkowo koncepcja zakłada akcent architektoniczny w postaci imitacji kodu kreskowego na elewacji. Osiedle składa się on z dwóch budynków – jeden o wysokości pięciu pięter, drugi – ośmiu, połączonych ze sobą halą garażową na parterze.


Podobne artykuły

Grudzień 09,2009

Bezpieczna budowa w Łodzi

Maj 26,2010

Srebrne wiertło dla Barciński Park II

Luty 19,2018

Inwestycja Sokołówka II zrealizowana!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie