Luty 02,2017, Artykuły

Pierwszy etap Osiedla Lawendowego zakończony

Zakończyliśmy budowę pierwszego etapu Osiedla Lawendowego przy ul. Zamorskiej w Łodzi. Lokatorzy będą się wprowadzali już w marcu. Docelowo znajdzie się tam sześć budynków. Czytelnicy portalu mieszkaniowego rynekpierwotny.pl nagrodzili naszą inwestycję tytułem najlepszego osiedla w Łodzi, przyznając jej zwycięstwo we wszystkich kategoriach ubiegłorocznego plebiscytu. 

Osiedle Lawendowe wygrało w kategoriach: najlepsza lokalizacja, najlepsza cena, najlepsza architektura i ostatecznie – najlepsza inwestycja w Łodzi. Internauci nazwali osiedle „oazą ciszy pośród tętniącego życiem miasta”. Oddana właśnie pierwsza część osiedla składa się z trzech niskich, dwupiętrowych budynków. W tej fazie budowy przygotowano do użytku 95 lokali mieszkalnych, w cenie od 4.300 zł/mkw. Do dyspozycji lokatorów przeznaczone są zewnętrzne i podziemne miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci. W marcu do nowych mieszkań wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Mają w okolicy wszystko, co potrzebne: szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze a nawet cukiernie. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej oraz bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych, dojazd do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Kolejnym atutem jest bliskość dwóch parków: Parku Siedliska oraz Parku J. Słowackiego, do których łatwo i szybko dojechać można rowerem. 

Przygotowujemy do realizacji kolejną fazę budowy Lawendowego – nawiązując do części pierwszej utrzymana będzie w niskiej zabudowie. Inwestycja ma tam zawierać około 130 mieszkań, o powierzchni od 30 do 91 metrów kwadratowych, w cenie od 4.300 zł/mkw. 


Podobne artykuły

Czerwiec 11,2008

Jesteśmy w gronie Najlepszych Pracodawców w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Kwiecień 23,2008

Jesteśmy Najlepszym Pracodawcą

Maj 25,2009

Osiedle Świtezianki rośnie

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie