Znajdź mieszkanie

Warszawa

Strona główna

/

Press room

/

Ustronie Wilanów: Detale definiują przestrzeń

06.06.2024

Ustronie Wilanów: Detale definiują przestrzeń


SGI przenosi swoje doświadczenie i standard do Wilanowa wraz z nową, wyjątkową inwestycją – Ustronie Wilanów. Ten nowoczesny projekt wkrótce wzbogaci południową dzielnicę Warszawy, oferując mieszkańcom wysoką jakość wykonania i znakomity design.

– W Ustroniu Wilanów pokazujemy nowoczesne podejścia do architektury, łącząc minimalizm i nowoczesne technologie w spójną całość. Naszym celem było stworzenie kameralnego miejsca, które zapewni swoim mieszkańcom wygodę i prywatność – mówi Robert Stachowiak, prezes SGI.

Ustronie Wilanów: detal definiuje przestrzeń

Przy ul. Bruzdowej powstaje osiedle Ustronie Wilanów – kameralna inwestycja, która wyróżnia się na tle współczesnych projektów architektonicznych. Składające się z 20 bliźniaczych domów osiedle zachwyca przestronnymi ogrodami. Każdy z budynków ma powierzchnię około 280 mkw.

Spadziste dachy z dużymi lukarnami nadają budynkom charakterystyczny wygląd, harmonijnie wpisując się w okoliczny krajobraz. Elewacje utrzymane w stonowanej kolorystyce – odcieniach beżu, ciepłej bieli i jasnej szarości – wprowadzają do otoczenia spokój i równowagę. Te subtelne barwy tworzą tło dla dużych przeszkleń, które nie tylko zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz, ale także nadają budynkom lekkości i nowoczesności.

Przemyślane wnętrza pełne światła

Wnętrza domów w Ustroniu Wilanów zostały starannie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom współczesnych mieszkańców. Panoramiczne okna wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, co tworzy jasne i przytulne przestrzenie. Prosta bryła budynków pozwala na elastyczne aranżacje wnętrz, umożliwiając różnorodne rozwiązania architektoniczne. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych gwarantuje trwałość i estetykę na lata. Każdy element został dobrany z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu wykończenia, co czyni te domy wyjątkowymi na rynku nieruchomości. Do każdego domu zaplanowano też 3 miejsca postojowe dla samochodów – dwa w garażu umieszczonym w bryle budynku oraz jedno miejsce zewnętrzne. Dla komfortu mieszkańców, przy wejściu do domu zaprojektowano też pomieszczenie na narzędzia dostępne z zewnątrz.

– Minimalistyczne wnętrze domu cechuje się prostymi, wyrazistymi formami i jednolitą, neutralną kolorystyką. W projekcie użyte są naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i metal, które dodają przestrzeni elegancji i ciepła. Wnętrze jest funkcjonalne i oszczędne w dekoracji, z naciskiem na czyste linie i geometryczne kształty. Oświetlenie jest proste i nowoczesne, a dodatki ograniczone do minimum, z naciskiem na jakość, a nie ilość. Całość tworzy harmonijną, spokojną przestrzeń, idealną do relaksu i codziennego życia. – mówi Hanka Bajer, architektka wnętrz.

Nowoczesne udogodnienia i technologia z systemem KNX

SGI zadbało o każdy szczegół, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort. Domy wyposażone będą w system rekuperacji i ogrzewanie podłogowe oraz przygotowane do instalacji fotowoltaicznej i klimatyzacji. Dzięki zaawansowanemu systemowi automatyki domowej KNX, mieszkańcy będą mogli z łatwością zarządzać wszystkimi kluczowymi funkcjami domu. System umożliwia precyzyjną kontrolę ogrzewania, wentylacji oraz żaluzji, co pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury i efektywności energetycznej przez cały rok. Co więcej, system Smart Home KNX oferuje użytkownikom szerokie możliwości personalizacji wyglądu przycisków oraz innych elementów systemu, takich jak czujniki czy gniazda elektryczne. Dzięki różnorodnym opcjom konfiguracyjnym, użytkownicy mogą dostosować wygląd elementów do swoich preferencji estetycznych oraz funkcjonalnych. Od wyboru materiałów wykończeniowych po kształt i kolor, każdy detal może być dopasowany do stylu wnętrza. Inteligentne sterowanie zapewnia nie tylko wygodę, ale także oszczędność energii, dostosowując działanie urządzeń do aktualnych potrzeb mieszkańców. Deweloper zadbał także o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców – domy zostaną wyposażone w żaluzje zewnętrzne, monitoring oraz system alarmowy – wszystko po to, by nic nie zakłócało czasu spędzonego w domowym zaciszu.

Oferta mieszkań i domów w Warszawie

Wizualizacja budynku w inwestycji Łopuszańska 37

Łopuszańska 47

Włochy

Osiedle Bluszczańska III

Bluszczańska III

Mokotów

Ustronie Wilanów

Ustronie Wilanów

Wilanów

Sokołówka wizualizacja

Sokołówka

Julianów


Zapytaj o ofertę

Pokoje

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i przedstawienia oferty przez SGI Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.