Znajdź mieszkanie

Warszawa

Strona główna

/

Press room

/

Łopuszańska 47 – kolejny etap inwestycji na warszawskich Włochach już w sprzedaży

13.05.2024

Łopuszańska 47 – kolejny etap inwestycji na warszawskich Włochach już w sprzedaży


Właśnie ruszyła sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Łopuszańska 47 w Warszawie. We wznoszonym budynku znajdzie się klub mieszkańca z salą fitness i miejscem do wypoczynku. – To ważna część naszej inwestycji. To już nie są zwyczajne części wspólne, tylko przestrzenie sprzyjające codziennej rekreacji, rozrywce i rozszerzaniu kontaktów – mówi Robert Stachowiak, prezes SGI.

Przemyślana infrastruktura współdzielona przesuwa granice przestrzeni domowej zachęcając mieszkańców do spędzania czasu w częściach wspólnych. SGI zrywa ze stereotypem tych przestrzeni, pełniących dotychczas funkcję zaledwie przejścia komunikacyjnego.  Zaprojektowany klub mieszkańca sprzyja naturalnemu rozwijaniu się sąsiedzkich relacji, oferując udogodnienia dostosowane do różnorodnych potrzeb mieszkańców.

Na osiedlu Łopuszańska 47 sumie powstaną cztery budynki. Pierwszy budynek ma już zamkniętą bryłę i trwają w nim prace wykończeniowe. Kolejny właśnie trafił do sprzedaży i to w nim znajdzie się klub – wyjątkowe miejsce dla mieszkańców osiedla.

Standard SGI

– W Europie Zachodniej nowoczesne inwestycje deweloperskie wyróżniają się przede wszystkim podejściem do projektowania układów mieszkań, które są przeznaczone do długoterminowego użytkowania. W większości powstających inwestycji, dostępne są części wspólne, takie jak siłownie, sauny czy inne pomieszczenia rekreacyjne, co podkreśla troskę o komfort życia mieszkańców. Dla SGI takie podejście w projektowaniu także jest standardem, który konsekwentnie wprowadzamy w naszych inwestycjach – mówi Robert Stachowiak, prezes SGI.

Nowy etap inwestycji oferuje 120 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach, od 26 do 93 mkw. Każde mieszkanie będzie dysponować balkonem, tarasem, loggią lub prywatnym ogródkiem, zapewniając dodatkową przestrzeń do relaksu. Budynek zostanie objęty systemem monitoringu oraz kontrolą dostępu, a lokale na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. W ramach inwestycji przewidziano 130 miejsc parkingowych i 14 boksów rowerowych w podziemnym garażu, a także 14 miejsc naziemnych. Zaplanowaliśmy również miejsce przeznaczone do ładowania samochodów elektrycznych.

Wygodny dostęp do centrum

Atrakcyjność inwestycji dodatkowo podkreśla jej dogodna lokalizacja. Położone kilka minut od stacji WKD Raków osiedle Łopuszańska 47 zapewnia szybki i wygodny dostęp do centrum Warszawy. Dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej mieszkańcy będą mieli łatwy dojazd do innych części miasta, co umożliwi sprawną i komfortową komunikację zarówno w obrębie stolicy, jak i poza nią.

W otoczeniu inwestycji można znaleźć bogatą infrastrukturę, obejmującą szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze, restauracje oraz stacje benzynowe. Dodatkowym atutem jest bliskość popularnych centrów handlowych, takich jak Łopuszańska 22, Blue City i Atrium Reduta, co zapewni mieszkańcom łatwy dostęp do różnorodnych usług i sklepów.

Propozycja inwestycyjna

To wszystko sprawia, że osiedle Łopuszańska 47 to nie tylko miejsce do życia, ale także doskonała propozycja inwestycyjna, będąca odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. – Warszawskie Włochy bardzo szybko się rozwijają, zmieniając swój dawny przemysłowy charakter w przyjazne dla całych rodzin otoczenie. Jako SGI, aktywnie uczestniczymy w tej miastotwórczej działalności, tworząc przestrzenie, które sprzyjają wygodnemu i nowoczesnemu życiu. Nasze mieszkania są uniwersalne i ponadczasowe, co cenią zarówno mieszkańcy, jak i prywatni inwestorzy, którzy decydują się na zakup nieruchomości w SGI – mówi Robert Stachowiak, prezes SGI.

Oferta mieszkań i domów w Warszawie

Wizualizacja budynku w inwestycji Łopuszańska 37

Łopuszańska 47

Włochy

Osiedle Bluszczańska III

Bluszczańska III

Mokotów

Ustronie Wilanów

Ustronie Wilanów

Wilanów

Sokołówka wizualizacja

Sokołówka

Julianów


Zapytaj o ofertę

Pokoje

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i przedstawienia oferty przez SGI Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.