Inwestycja

Nowa Cegielnia to druga część osiedla mieszkaniowego mieszczącego się w dzielnicy Warszewo, w Szczecinie. Jest to teren dawnej cegielni, usytuowany na malowniczym wzgórzu.

Przygotowując inwestycję zadbaliśmy o każdy szczegół, czego efektem jest nowoczesne wzornictwo i stylowe zagospodarowanie terenu z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów.

Nie mamy wątpliwości, że Nowa Cegielnia dołączyła do najpiękniejszych obiektów mieszkalnych Szczecina i wraz z pierwszą częścią osiedla stworzyła niezwykłe miejsce dla swoich mieszkańców. Budynki zostały oddane do użytku w czerwcu 2011 roku.

Autorem projektów jest pracownia projektowa Orłowski & Szymański.

Lokalizacja

Nowa Cegielnia położona jest u zbiegu ulic Warcisława i Przyjaciół Żołnierza. Jest to miejsce, które łączy w sobie wygodę, nowoczesność, rozbudowaną infrastrukturę, a jednocześnie spokój i możliwość wytchnienia w zielonej okolicy.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Szczecina, prężnie rozwija się w tej okolicy budownictwo mieszkaniowe oraz infrastruktura usługowa (m.in. centra handlowe).  Wzgórza Warszewskie, na których mieści się Nowa Cegielnia obfitują w liczne tereny zielone, choćby Ogród Dendrologiczny im. S.Kownasa. Jest to dużą zaletą dla osób ceniących sobie możliwość odpoczynku w pięknym i cichym zakątku miasta.

Galeria