Osiedle

Osiedle Majowe tworzy sześć wielorodzinnych budynków zlokalizowanych na Zarzewie, zacisznej dzielnicy Łodzi. Wysoki standard i starannie dobrana lokalizacja to cechy, które uczynią Osiedle Majowe pożądanym adresem dla przyszłych mieszkańców.

Inwestycja powstaje w dwóch etapach. Pierwszy etap stanowią trzy pięciopiętrowe budynki znajdujące się w pobliżu terenów zielonych. Etap drugi, to trzy budynki sześciopiętrowe, które planujemy oddać do użytku w II kwartale 2014 roku. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest połączenie przestrzeni i ciszy oraz doskonałej komunikacji z centrum miasta. Korzystając z doświadczenia zdobytego na łódzkim rynku nieruchomości dostosowaliśmy rozkład i ilość pomieszczeń do potrzeb naszych nabywców. Osiedle wyróżnia połączenie tradycyjnej formy architektonicznej z nowoczesnymi elementami wykończenia.

Autorami projektu architektonicznego są Tomasz Głażewski oraz Michał Gola z łódzkiej pracowni projektowej 4Design.

Lokalizacja

Jeśli cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo, a jednocześnie chcesz łatwego i szybkiego dostępu do wszelkich usług i rozrywek, jakie oferuje centrum miasta, Osiedle Majowe jest trafnym wyborem.

Nasza inwestycja znajduje się w pobliżu ul. Przybyszewskiego. Od południa osiedle sąsiaduje z ogródkami działkowymi, stworzonymi by odetchnąć od miejskiego zgiełku. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również liczne lokale handlowe i usługowe, szkoła, przedszkole oraz klub sportowy. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z centrum miasta. Linie autobusowe i tramwajowe zapewniają swobodny dostęp do wszystkich dzielnic Łodzi.

Uroki zacisznego przedmieścia i śródmiejskie wygody – Osiedle Majowe jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Standard

standard image

Standard budynków

Zabudowę osiedla charakteryzuje klasyczna forma i wyjątkowa dbałość o szczegóły, takie jak stylowa, ciepła kolorystyka elewacji, oświetlenie czy eleganckie płytki gresowe wewnątrz klatek i wind. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców teren całego osiedla został ogrodzony i wyposażony w system monitoringu. Dla wygody zaplanowaliśmy dużą liczbę miejsc parkingowych. Przestrzeń między budynkami została zagospodarowana z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych mieszkańców. Do ich dyspozycji jest plac zabaw z funkcjonalnymi i bezpiecznymi urządzeniami rekreacyjnymi.

 • wysokość budynków D, E, F – pięć pięter, wysokość A, B, C – sześć pięter,
 • elewacja – ocieplenie: styropian, tynk mineralny, malowany farbą silikonową,
 • balkony i tarasy – wyłożone gresem i płytami betonowymi,
 • klatki schodowe i korytarze – ściany malowane zmywalną farbą, posadzka wyłożona płytkami gresowymi, oszczędne oświetlenie włączane czujnikami ruchu,
 • cichobieżna winda – obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemnym parkingiem,
 • brama wjazdowa do podziemnych garaży – ażurowa, sterowana pilotem,
 • boksy rowerowe,
 • system zewnętrznych kamer,
 • teren osiedla ogrodzony.
standard image

Mieszkania

Każde z 319 mieszkań, które dla Państwa przygotowaliśmy charakteryzuje się przemyślanym układem pomieszczeń. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy jasne i przestronne mieszkania o powierzchni od 29 do 92 metrów kwadratowych. Jednym z priorytetów jest dla nas bezpieczeństwo, które zapewniają drzwi antywłamaniowe, przyciski antynapadowe oraz rolety zewnętrzne w oknach mieszkań na parterze. Wysokiej jakości materiały, jakich użyliśmy do wykończenia, gwarantują długoletnie użytkowanie i komfort. Dzięki możliwości swobodnej aranżacji nasi klienci mogą nadać indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu.

 • ilość mieszkań – 166 mieszkań w budynkach D, E, F; 153 mieszkania w budynkach A, B, C,
 • powierzchnia – od 29 do 92 metrów kwadratowych,
 • ilość pokoi – od jednego do czterech,
 • wysokość pomieszczeń – 275 cm,
 • parapety wewnętrzne – kamień naturalny,
 • drzwi – płytowe 2 klasy,
 • ściany i sufity – tynkowane, gruntowane białą farbą,
 • podłogi – wylewki cementowe,
 • ogrzewanie – zasilane z sieci miejskiej, w pokojach grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe,
 • instalacje techniczne (TELEFON, TV, INTERNET),
 • przycisk antynapadowy w mieszkaniu,
 • ogrodzenie osiedla.
standard image

Tereny zielone

Osiedle Majowe to urokliwa i przyjazna przestrzeń do życia. Tereny między budynkami postanowiliśmy ożywić licznymi nasadzeniami. Alejki zdobią drzewa i krzewy, wśród których stworzyliśmy zaciszne miejsca wypoczynku z eleganckimi ławeczkami. Wieczorami klimat tworzą niskie lampy oświetlające chodniki. Najmłodsi znajdą przyjazną przestrzeń do kreatywnego spędzania czasu na placu zabaw, który usytuowaliśmy w takim miejscu, by zapewnił im bezpieczeństwo i nie powodował dyskomfortu pozostałych mieszkańców.

Deweloper SGI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  S.K.A., zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową www.sgi.pl

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 661 § 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

Inwestycja Osiedle Majowe znajduje się w Widzewie, ul. Przybyszewskiego (3,7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Inwestycja Osiedle Majowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 308 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Majowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (312 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Czerwiec 12,2019

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Księcia Warcisława w Szczecinie wyprzedane!

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Kwiecień 03,2019

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie