Osiedle

Włodarzewska 83 położona jest w zielonej i cichej części Ochoty. Z okien mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach rozciąga się przepiękny widok na Park Szczęśliwicki, a z pozostałych na wewnętrzny dziedziniec oraz spokojne willowe uliczki.

Budynek został zaprojektowany by współgrać z otaczającą je zielenią oraz komponować się z charakterystyczną zabudową całej dzielnicy. Pod budynkiem znajduje się przestronny garaż, w którym oprócz miejsc postojowych znajdują się również boksy rowerowe.

15 min
do centrum

Bliskość
parku

Kluby
sportowe

Ścieżki
rowerowe

Teatr

Lokalizacja

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne tereny zielone, w tym słynny Park Szczęśliwicki, jak również restauracje, sklepy i centra handlowe, które docenią wszyscy spragnieni komfortu życia w centrum miasta.

Osoby aktywne sportowo z pewnością ucieszy bliskość ośrodków sportowych, kortów tenisowych, basenów oraz całorocznego stoku narciarskiego, natomiast miłośnicy kultury docenią sąsiedztwo Teatru Ochota oraz kultowego Och-Teatr.

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zarówno od strony ul. Grójeckiej jak i Al. Jerozolimskich, która zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Dzięki stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) oraz Kolei Mazowieckich i WKD można sprawnie dostać się również na lotnisko oraz do innych części Warszawy i jej okolic.

Standard

standard image

Budynek

Budynek wyróżnia się nie tylko nowoczesną bryłą, ale przede wszystkim wysoką jakością użytych do jego budowy materiałów. Do dyspozycji mieszkańców jest również podziemna hala garażowa, jak również istnieje możliwość skorzystania z zakupu boksów rowerowych. 

standard image

Mieszkania

Funkcjonalność i komfort – to cechy charakterystyczne mieszkań przy Włodarzewskiej 83. Wszystkie mieszkania pozwalają na ich łatwą aranżację, a także posiadają balkony lub tarasy.

standard image

Główne Atuty

  • Doskonała lokalizacja w zielonej części Ochoty
  • Jasne i przestronne mieszkania
  • Korzystne połączenie z centrum miasta
  • Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego
standard image

Okolica

Naturalne walory przyrodnicze tej części Warszawy to potencjał wypoczynkowy i rekreacyjny dla jej mieszkańców. Jest tu sporo miejsc piknikowych i spacerowych, a okolica stwarza możliwości do aktywnego wypoczynku, dzięki ścieżkom do jazdy na rowerze lub na rolkach, nie wspominając o wzniesieniu do jazdy na nartach.

Również samo otoczenie budynku przy Włodarzewskiej 83 jest bogate w miejsca służące spędzaniu czasu wolnego. Na terenie osiedla zaplanowano plac zabaw dla dzieci z urządzeniami rekreacyjnymi.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Bartycka 37a
661 919 027

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 14.00

Doradca klienta

Kamila Miller
693 130 314
kamila.miller@sgi.pl

Asystent biura sprzedaży

Karolina Dejnas
661 919 027
karolina.dejnas@sgi.pl

Dyrektor biura sprzedaży

Marlena Jarosz-Bilska
marlena@jarosz@sgi.pl

Doradcy kredytowi

Katarzyna Łobaza
k.lobaza@certumcfo.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Dzień Otwarty na Włodarzewskiej

W najbliższą sobotę (14 maja) zapraszamy na Dzień Otwarty, podczas którego będzie można obejrzeć zarówno gotowe mieszkania na osiedlu Włodarzewska 83, jak również zapoznać się z nową ofertą mieszkań budowanych w apartamentowcu przy ul. Lirowej.

Podczas tego dnia, nasi doradcy będą czekali na odwiedzających w godzinach od 10:00 do 16:00  w biurze sprzedaży przy ul. Włodarzewskiej 83.  Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mieli okazję zapoznać się z bieżącą ofertą sprzedaży, wejść do gotowych mieszkań, a także skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na ten dzień. Tylko w tą sobotę klienci będą mogli skorzystać m.in. z 50% rabatu na zakup boksu rowerowego.

Dodatkowo przygotowano również atrakcje dla dzieci!

BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE

Specjalnie dla klientów SGI, którzy są zainteresowani zakupem mieszkania na Włodarzewskiej 83, Kasprzaka, oraz na Lirowej, Centrum Finansów Osobistych (CFO) przygotowało kompleksową ofertę związaną z uzyskaniem jak najbardziej korzystnego kredytu.

Klienci SGI mogą liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie:

• zgromadzenia dokumentów finansowych,
• wybrania optymalnej oferty kredytowej,
• określenia warunków wpływających na atrakcyjność oferty,
• wypełnienia dokumentów wymaganych przez dany bank,
• podpisania umowy kredytowej z bankiem oraz wyjaśnienia wszelkich zawiłości prawnych,
• dopełnienia wszelkich formalności wymaganych przez bank związanych z zabezpieczeniem kredytu.

OFERTA SPECJALNA  DLA KLIENTÓW INWESTYCJI „WŁODARZEWSKA 83”, „KASPRZAKA” I „LIROWA” :

ZWROT KOSZTU ZA WYCENĘ/KONTROLĘ NIERUCHOMOŚCI ORAZ UBEZPIECZENIE MIESZKANIA NA PIERWSZY ROK GRATIS!!!

Więcej informacji zyskacie Państwo u doradców kredytowych, pod numerem telefonu: 0 22 291 64 33

Czerwiec 12,2019

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Księcia Warcisława w Szczecinie wyprzedane!

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Kwiecień 03,2019

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie