Osiedle

MOJA BLUSZCZAŃSKA to osiedle zaprojektowane z myślą o jakości życia mieszkańców. Teren inwestycji zostanie ogrodzony tworząc enklawę ozdobnej zieleni, wyposażoną
w plac zabaw oraz stojaki na rowery.

Wysmakowana architektura, nowoczesne tereny rekreacyjne i pełne zieleni otoczenie tworzą miejsce o unikalnej wartości w której z przyjemnością spędza się czas. Ekologiczne rozwiązania takie jak panele fotowoltaiczne czy możliwość ładowania samochodów elektrycznych na parkingu naziemnym i najwyższa jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że Moja Bluszczańska to wyjątkowe osiedle.

Bliskość
parku

Podziemny
parking

Ścieżki
rowerowe

Tereny
zielone

żaluzje   zewnętrzne

Zieleń na terenie
osiedla

Interaktywna wyszukiwarka

Najedź kursorem na wybrany budynek

Lokalizacja

Moja Bluszczańska jest zlokalizowana w sercu „młodego Mokotowa”, czyli prężnie rozwijających się Siekierek, popularnych ze względu na walory przyrodnicze i dobrą komunikację. Umożliwia aktywny wypoczynek na zielonych terenach okolic Wisły a jednocześnie szybki dojazd i połączenia z kluczowymi dla życia zawodowego i kulturalno-rozrywkowego Śródmieściem i Mokotowem. 

Osiedle jest otoczone zielenią i wyposażone w rozwiązania pro-ekologiczne. Na dachu zostaną zainstalowane panele fotowoltaiczne, a na parkingu naziemnym przy wjeździe na teren inwestycji zlokalizowano miejsca postojowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. 

Tereny zielone zostały zaprojektowane z myślą o wypoczynku mieszkańców ze starannie dobraną roślinnością: ozdobnymi trawami, krzewami i różnymi gatunkami drzew oraz liczne tereny rekreacyjne.

WNĘTRZA

Planując nasze inwestycje wiemy, że tworzymy miejsca do życia. Dlatego projektując części wspólne, koncentrujemy się na ich wysokim standardzie, łącząc nowoczesne rozwiązania użytkowe z elegancką architekturą. Mamy świadomość, że stworzone przestrzenie będą towarzyszyć naszym Klientom każdego dnia.

Dopracowujemy wszystko w najmniejszych detalach, nie zapominając o bezpieczeństwie i funkcjonalności. Decydujemy się na solidne, trwałe rozwiązania i rzetelnych dostawców, aby nasze inwestycje były zawsze ponadczasowe.

Współpracujemy z renomowanymi architektami i sprawdzonymi partnerami. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały. To one zapewniają doskonałe parametry techniczne, a jednocześnie wyjątkową i ponadczasową estetykę.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Bartycka 37a
661 919 027
       

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 10.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

Doradcy klienta

Karolina Dejnas
661 919 027
karolina.dejnas@sgi.pl

Tomasz Lusa
609 998 518
tomasz.lusa@sgi.pl

Dyrektor biura sprzedaży

Małgorzata Śniegocka-Moterska
695 880 103
malgorzata.sniegocka@sgi.pl

Doradcy kredytowi

Sylwia Kmieć-Mazur
606 293 151
sylwia.kmiec-mazur@mfinanse.pl

Pozostałe inwestycje

Nowość

Blu Park

Sprzedaż zakończona

Nowość

Łopuszańska 47

Już od 12 000 zł/m2

Dostępnych mieszkań: 81

Inwestycja gotowa

Nova Bluszczańska

Już od 14 000 zł/m2

Dostępnych mieszkań: 3

Inwestycja gotowa

Ustronie Mokotów

Już od 13 418 zł/m2

Dostępnych mieszkań: 1

inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Lipiec 12.2022

Poszerzamy portfolio inwestycji w Stolicy, startujemy z projektem „Łopuszańska 47”

Marzec 14.2022

Sokołówka pnie się w górę

Luty 23.2022

Deweloper aktywnie wspiera dzielnicę. SGI przekazało drogę przy Novej Bluszczańskiej

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
icon iconZadzwoń Formularz