Osiedle

MOJA BLUSZCZAŃSKA to osiedle zaprojektowane z myślą o jakości życia mieszkańców. Teren inwestycji zostanie ogrodzony tworząc enklawę ozdobnej zieleni, wyposażoną
w plac zabaw oraz stojaki na rowery.

Wysmakowana architektura, nowoczesne tereny rekreacyjne i pełne zieleni otoczenie tworzą miejsce o unikalnej wartości w której z przyjemnością spędza się czas. Ekologiczne rozwiązania takie jak panele fotowoltaiczne czy możliwość ładowania samochodów elektrycznych na parkingu naziemnym i najwyższa jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że Moja Bluszczańska to wyjątkowe osiedle.

Bliskość
parku

Podziemny
parking

Ścieżki
rowerowe

Tereny
zielone

żaluzje   zewnętrzne

Zieleń na terenie
osiedla

Sortowanie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Pokoje rosnąco
  • Pokoje malejąco
  • Metraż rosnąco
  • Metraż malejąco

Interaktywna wyszukiwarka

Najedź kursorem na wybrany budynek

WNĘTRZA

Planując nasze inwestycje wiemy, że tworzymy miejsca do życia. Dlatego projektując części wspólne, koncentrujemy się na ich wysokim standardzie, łącząc nowoczesne rozwiązania użytkowe z elegancką architekturą. Mamy świadomość, że stworzone przestrzenie będą towarzyszyć naszym Klientom każdego dnia.

Dopracowujemy wszystko w najmniejszych detalach, nie zapominając o bezpieczeństwie i funkcjonalności. Decydujemy się na solidne, trwałe rozwiązania i rzetelnych dostawców, aby nasze inwestycje były zawsze ponadczasowe.

Współpracujemy z renomowanymi architektami i sprawdzonymi partnerami. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały. To one zapewniają doskonałe parametry techniczne, a jednocześnie wyjątkową i ponadczasową estetykę.

Lokalizacja

Moja Bluszczańska jest zlokalizowana w sercu „młodego Mokotowa”, czyli prężnie rozwijających się Siekierek, popularnych ze względu na walory przyrodnicze i dobrą komunikację. Umożliwia aktywny wypoczynek na zielonych terenach okolic Wisły a jednocześnie szybki dojazd i połączenia z kluczowymi dla życia zawodowego i kulturalno-rozrywkowego Śródmieściem i Mokotowem. 

Osiedle jest otoczone zielenią i wyposażone w rozwiązania pro-ekologiczne. Na dachu zostaną zainstalowane panele fotowoltaiczne, a na parkingu naziemnym przy wjeździe na teren inwestycji zlokalizowano miejsca postojowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. 

Tereny zielone zostały zaprojektowane z myślą o wypoczynku mieszkańców ze starannie dobraną roślinnością: ozdobnymi trawami, krzewami i różnymi gatunkami drzew oraz liczne tereny rekreacyjne.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Bartycka 37a

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 10.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

Karolina Dejnas

Doradca klienta

22 105 55 52
661 919 027
karolina.dejnas@sgi.pl

Małgorzata Śniegocka-Moterska

Dyrektor biura sprzedaży

695 880 103
malgorzata.sniegocka@sgi.pl

Sylwia Kmieć-Mazur

Doradca kredytowy

606 293 151
sylwia.kmiec-mazur@mfinanse.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Luty 16.2023

SGI buduje dla mieszkańców Łodzi nowe ulice

Luty 02.2023

Duża transakcja SGI. Sprzedajemy działkę w Koszalinie pod budowę centrum handlowego

Styczeń 27.2023

Inwestycja jakich mało. Wybudujemy osiedle w standardzie, jakiego nie było dotąd w Warszawie

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
Formularz