Osiedle

Moja Bluszczańska na Dolnym Mokotowie to kameralne osiedle z 67 apartamentami o metrażach od 40 do 120 m, zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie nie chcą rezygnować z walorów życia w centrum miasta. 

Czteropiętrowy budynek Mojej Bluszczańskiej wyróżni się dużymi przeszkleniami oraz białą elewacją przełamaną rdzawo miedzianą kolorystyką elementów dekoracyjnych. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, tworząc przydomowy obszar ozdobnej zieleni. Do każdego mieszkania przynależeć będzie ponadto prywatny ogródek lub przestronny taras.

Na osiedlu powstanie ponad 100 miejsc postojowych – podziemnych i naziemnych z możliwością ładowania samochodów elektrycznych (2 stanowiska). Dodatkowo dla rowerzystów zaprojektowano 36 boksów rowerowych. Na dachu budynku znajdzie się z kolei instalacja fotowoltaiczna. 

Bliskość
parku

Podziemny
parking

Ścieżki
rowerowe

Tereny
zielone

żaluzje   zewnętrzne

Zieleń na terenie
osiedla

Wyszukiwarka 3D

Najedź kursorem na wybrany budynek

Sortowanie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Pokoje rosnąco
  • Pokoje malejąco
  • Metraż rosnąco
  • Metraż malejąco

WNĘTRZA

Projektując części wspólne osiedla skoncentrowaliśmy się na wysokim standardzie, łącząc nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania użytkowe z ponadczasową elegancją. Dopracowaliśmy wszystko w najmniejszych detalach, nie zapominając także o bezpieczeństwie.

Podwieszane sufity holi i korytarzy będą wykonane z drewnianych lameli, a ściany zostaną pokryte tapetą o delikatnym wzorze. Do tego zamki stylowych skrzynek pocztowych, umiejscowionych przy wejściu do budynku, będą ukryte pod specjalnymi maskującymi klapkami.

Wejścia do mieszkań ozdobią portale drzwiowe, a przed drzwiami każdego z nich zostanie zamontowana funkcjonalna wycieraczka wpuszczona w posadzkę. Dodatkowo grzejniki w holach na poziomie garażu zostaną zakryte estetyczną osłoną.

Lokalizacja

Moja Bluszczańska mieści się w sercu „młodego Mokotowa”, czyli prężnie rozwijających się Siekierek, popularnych ze względu na walory przyrodnicze i dobrą komunikację.

Lokalizacja inwestycji umożliwia aktywny wypoczynek na zielonych terenach okolic Wisły, które zachęcają do spacerów i aktywnego wypoczynku. 700 metrów od Mojej Bluszczańskiej znajduje się Park Krajobrazowy obszaru Natura 2000. Sprawne połączenie z pozostałymi rejonami Mokotowa i Śródmieścia zapewni zaś wybudowana ulica Czerniakowska BIS oraz znajdujące się nieopodal przystanki komunikacji miejskiej.

10 minut jazdy samochodem dzieli osiedle od licznych sklepów spożywczych (K&M, Carrefour, Lidl), punktów usługowych oraz miejsc rekreacji (DeSKI Tenis and Squash, Legia, Sinnet).

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Bartycka 37a

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 10.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

Karolina Dejnas

Doradca klienta

22 105 55 52
661 919 027

karolina.dejnas@sgi.plJustyna Powierża

Doradca klienta

22 105 55 52
667 180 028

justyna.powierza@sgi.plMarlena Jarosz-Bilska

Dyrektor biura sprzedaży

marlena.jarosz@sgi.plSylwia Kmieć-Mazur

Doradca kredytowy

606 293 151

sylwia.kmiec-mazur@mfinanse.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Wrzesień 06.2023

SGI buduje nowe ulice na Dolnym Mokotowie

Sierpień 21.2023

Bluszczańska III – Niebanalna architektura i ponadczasowa jakość

Sierpień 07.2023

Nasze Osiedle Sokołówka w Łodzi rozwija się już od 10 lat. Powstają kolejne mieszkania z widokiem na zieleń

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
Formularz