Osiedle

Zielone Tarasy to kameralne osiedle składające się z dwupoziomowych segmentów charakteryzujących się wysokim standardem wykonania.

Niezależnie od zmieniajacych się trendów, nowoczesna architektura osiedla spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.  Zielone Tarasy zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie zarówno komfort mieszkania w mieście, jak również przebywania na łonie natury. W pobliżu znajdują sie tereny zielone, ogródki działkowe, a dodatkowo wzdłuż osiedla przebiega ścieżka rowerowa.

5 min
do centrum

Komunikacja
miejska

Ścieżki
rowerowe

Tereny
zielone

Galeria

Lokalizacja

Zielone Tarasy powstają w zachodniej części miasta, w dzielnicy Zatorze, przy ul. Ludwika Braille’a. Niewątpliwym autytem tego osiedla jest jego lokalizacja. Z jednej strony zapewnia ona sprawną komunikację z centrum, a z drugiej strony umożliwia korzystanie z malowniczych terenów zielonych znajdujacych się w jego bezpośrednim sasiedztwie.

Możliwość udania się na spacer, czy na przejażdżkę rowerową z pewnością pozwoli odczuć przewagę mieszkania w Zielonych Tarasach. To miejsce spodoba się zarówno amatorom aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i osobom ceniących sobie spokój i prywatność.

 

 

Standard

Budynki

Pierwszy etap Osiedla Zielone Tarasy tworzą 3 nowoczesne budynki, w których zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty w zabudowie segmentowej.

Każdy segment posiada wbudowany garaż samochodowy oraz taras wyłożony kostką brukową. Dodatkowo na terenie osiedla zaplanowano naziemne miejsca parkingowe.  

Apartamenty

W trzech budynkach powstanie 35 eleganckich apartamentów o powierzchniach od 117 do 142 m kw.  Wszystkie mieszkania bedą posiadały tarasy, balkony oraz ogródki oddzielone od siebie elaganckimi przesłonami. 

Odpowiednie usytuowanie apartamentów względem stron świata sprawi natomiast, że wszystkie pokoje dzienne będą odpowiednio nasłonecznione. 

Główne atuty

  • Segmenty już od 117 m kw.
  • Starannie zaprojektowana zieleń na terenie osiedla
  • Każdy apartament z własnym ogródkiem
  • Nowoczesne budynki z płaskimi dachami zapewniają pełne wykorzystanie powierzchni drugiej kondygnacji
  • 2 min. do przystanku autobusowego
  • Bliskosć ścieżek rowerowych i terenów zielonych
  • Dobrze rozwinięta sieć komuniakcji miejskiej
  • Bogate zapelcze handlowo-usługowe

Kontakt

Dyrektor biura sprzedaży

Robert Ambroziewicz
661 913 314
robert.ambroziewicz@arkom.eu

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Czerwiec 11,2018

Ostatnie mieszkania w inwestycji Nautica IV!

Maj 09,2018

Trwa budowa osiedla Księcia Warcisława!

Kwiecień 11,2018

Drugi etap osiedla Chabrowego w budowie!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
icon iconNapisz e-mail Formularz