Osiedle

Zielone Tarasy to kameralne osiedle charakteryzujące się wysokim standardem wykonania.

Niezależnie od zmieniających się trendów, nowoczesna architektura osiedla spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.  W pierwszym i drugim etapie powstało pięć budynków w których zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty w zabudowie szeregowej.  Trzeci etap, to realizacja nowoczesnego trzypoziomowego budynku składającego się z lokali mieszkalnych z przynależnym balkonem lub tarasem i ogródkiem. Zielone Tarasy zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie zarówno komfort mieszkania w mieście, jak również przebywania na łonie natury. W pobliżu znajdują się tereny zielone, ogródki działkowe, a dodatkowo wzdłuż osiedla przebiega ścieżka rowerowa.

5 min
do centrum

Komunikacja
miejska

Ścieżki
rowerowe

Tereny
zielone

Lokalizacja

Zielone Tarasy powstają w zachodniej części miasta, w dzielnicy Zatorze, przy ul. Ludwika Braille’a. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest jego lokalizacja. Z jednej strony zapewnia ona sprawną komunikację z centrum, a z drugiej strony umożliwia korzystanie z malowniczych terenów zielonych znajdujących się w jego bezpośrednim sąsiedztwie.

Możliwość udania się na spacer, czy na przejażdżkę rowerową z pewnością pozwoli odczuć przewagę mieszkania w Zielonych Tarasach. To miejsce spodoba się zarówno amatorom aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i osobom ceniącym sobie spokój i prywatność.

 

 

Standard

standard image

Budynek

Trzeci etap Osiedla Zielone Tarasy tworzy nowoczesny trzypoziomowy budynek, który swoją architekturą, kolorystyką elewacji oraz wysokim standardem wykonania nawiązuje do całości osiedla.

Dodatkowo na terenie osiedla zaplanowano wiaty rowerowe i naziemne miejsca parkingowe z możliwością przypisania  ich do poszczególnych mieszkań.  

standard image

Mieszkania

W budynku powstanie 53 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 38m2 do 77m2 .Na pierwszej kondygnacji 11 mieszkań z własnymi ogródkami i tarasami oddzielonymi od siebie eleganckim ogrodzeniem. Na pozostałych dwóch kondygnacjach mieszkania z przyległymi balkonami i przynależnymi komórkami lokatorskimi.

Odpowiednie usytuowanie mieszkań względem stron świata sprawi natomiast, że wszystkie pokoje dzienne będą odpowiednio nasłonecznione. 

standard image

Główne atuty

  • Starannie zaprojektowana zieleń na terenie osiedla
  • Mieszkania z własnym ogródkiem
  • 2 min. do przystanku autobusowego
  • Bliskość ścieżek rowerowych i terenów zielonych
  • Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej
  • Wiaty rowerowe na terenie osiedla

Kontakt

Dyrektor biura sprzedaży

Robert Ambroziewicz
661 913 314
robert.ambroziewicz@arkom.eu

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Czerwiec 12,2019

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Księcia Warcisława w Szczecinie wyprzedane!

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Kwiecień 03,2019

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
icon iconNapisz e-mail Formularz