Osiedle

Zabytkowa Willa to wyjątkowy XIX wieczny budynek, który został w pełni odnowiony. Zostały w nim odtworzone takie detale jak witraż, posadzka schodowa, czy stolarka okienna. W pałacyku mieszczą się jedynie dwa apartamenty, z których każdy zajmuje oddzielne piętro. Mieszkania są nie tylko przestronne, ale również pozwalają na ciekawą aranżację, a pieczołowicie odtworzone elementy dekoracyjne nadają mu wyjątkowego klimatu.

Zabytkowa Willa to idealna inwestycja dla koneserów, którzy cenią sobie nie tylko budynki z "duszą", ale również nowoczesne udogodnienia. Dzięki swojemu położeniu na terenie prestiżowego osiedla Villa Park, budynek jest całodobowo chroniony, a także jest możliwość zakupu podziemnego miejsca parkingowego w sąsiednich apartamentowcach.

Akweny
wodne

Bliskość
parku

Osiedle
strzeżone

Ścieżki
rowerowe

Tereny
zielone

Lokalizacja

Zabytkowa willa znajduje się na terenie osiedla Villa Park położonego tuż nad Stawami Stefańskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także duży kompleks leśny, co sprawia że miejsce to jest idealne dla osób szukających wytchnienia od gwaru miasta. Jednocześnie, dzięki łatwemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej oraz wygodnemu dojazdowi dla zmotoryzowanych zapewnia mieszkańcom Villa Park łatwy dojazd do pozostałych części miasta.

 

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Tylna 4F
tel.: 661 911 917

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 15.00

Dyrektor sprzedaży

Małgorzata Śniegocka - Moterska

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Czerwiec 12,2019

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Księcia Warcisława w Szczecinie wyprzedane!

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Kwiecień 03,2019

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie