Osiedle

Villa Park to eleganckie i prestiżowe osiedle mieszkaniowe położone przy ul. Rudzkiej. O jego wyjątkowości decyduje przede wszystkim kameralna, niewysoka zabudowa oraz parkowa okolica Stawów Stefańskiego.

W pięciu wielorodzinnych budynkach mieści się łącznie 56 mieszkań o różnej powierzchni i układzie pomieszczeń. Każde z nich posiada balkon lub taras oraz ma zapewnione miejsce postojowe w garażu podziemnym lub na terenie osiedla.

 

Całości dopełnia przestrzeń wokół budynków, która tworzy przyjazne miejsce rekreacji dla mieszkańców.

Osiedle Villa Park zostało zaprojektowane przez pracownię Staszewscy, Ziółkowscy Architekci.

Akweny
wodne

Osiedle
strzeżone

Ścieżki
rowerowe

Tereny
zielone

Zieleń na terenie
osiedla

Lokalizacja

Osiedle Villa Park zlokalizowane jest przy ul. Rudzkiej w południowej części Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z atrakcji miasta – Stawów Stefańskiego.

Ta niezwykle zielona dzielnica Łodzi. Znajduje się tu duży kompleks leśny oraz jedyny w okolicy park w obrębie Stawów Stefańskiego, czyniąc to miejsce idealnym do zamieszkania dla osób szukających wytchnienia od gwaru miasta. Jednocześnie, dzięki łatwemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej oraz wygodnemu dojazdowi dla zmotoryzowanych zapewnia mieszkańcom Villa Park łatwy dojazd do pozostałych części miasta.

W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się także wszelkie niezbędne punkty handlowe i usługowe oraz szkoły, przedszkola i przychodnie.

Standard

Budynki

Każdy z pięciu budynków tworzących zabudowę osiedla Villa Park ma wysokość dwóch pięter. W każdym z nich rozmieszczono od 9 do 12 mieszkań. Każdy z budynków jest też wyposażony w windę, a dodatkowo istnieje możliwość posiadania wydzielonego boksu rowerowego. W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż z miejscami parkingowymi.

Mieszkania

Na każdej kondygnacji znajdują się tyko cztery mieszkania. Każde z nich, bez względu na powierzchnię, charakteryzuje się funkcjonalnym  rozmieszczeniem pokoi. Wysoki standard lokali podkreślają miedzy innymi duże drewniane okna, które oprócz walorów estetycznych, zapewniają również doskonałe nasłonecznienie mieszkań.

Główne atuty

  • Wysoki standard wykonania
  • Elewacja- tynk mineralny, malowany farbą silikonową
  • Klatki schodowe- posadzka gresowa, balustrady ze stali malowane proszkowo z wypełnieniem
  • Winda z poziomu garaży podziemnych, obsługująca wszystkie kondygnacje
  • Oświetlenie klatek schodowych sterowane za pomocą czujek ruchu i włączników
  • Balkony – deska tarasowa kompozytowa

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Tylna 4F
661 911 917

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 15.00

Dyrektor biura sprzedaży

Małgorzata Śniegocka-Moterska

Doradcy kredytowi

Artur Janiak
605 475 060
artur.janiak@raiffeisen.pl

Anna Stań
725 994 828
anna.stan@dknotus.pl

Jarosław Sosnowski
691 350 593
jaroslaw.sosnowski@opendirect.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Dzień otwarty w Villa Park

Zapraszamy na dzień otwarty w Villa Park 15-go lipca. W godzinach od 10 do 14 będzie można zapoznać się z gotowym osiedlem przy Stawach Stefańskiego oraz skorzystać ze specjalnej oferty na ostatnie trzy apartamenty. 

Wiosenne Targi Nieruchomości

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska SGI na targach nieruchomości w Hali Atlas Arena. Impreza odbędzie się 1-2 kwietnia 2017 i będzie najlepszą okazją do zapoznania się z nowymi ofertami SGI takimi jak ostatni etap Barciński Park. Na odwiedzających czekać też będzie oferta promocyjna - ostanie apartamenty w specjalnej cenie w inwestycji Villa Park czy Sokołówka. 

SGI zaprasza na Łódzkie Targi Nieruchomości!

W najbliższy weekend 17 i 18 września w Atlas Arena odbędą się Łódzkie Targi Nieruchomości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania lub lokalu użytkowego na stoisko SGI nr 30. Będą Państwo mogli zapoznać się z bogatą ofertą dostępnych mieszkań i lokali inwestycji łódzkich.  W ofercie sprzedaży oprócz nowych mieszkań również gotowe, oddane do użytkowania mieszkania i lokale z OFERTY WYPRZEDAŻOWEJ.

Do pobrania bezpłatny e-bilet: http://www.lodzkietargi.pl/newsletter/ - uprawniający do bezpłatnego wejścia dla 2 osób.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska SGI w sobotę w godz. 10:00-17:00 a w niedzielę w godz. 10:00-16.00

Dzień Otwarty

W sobotę 18 czerwca zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY na osiedlu Villa Park. Tego dnia będzie można zapoznać się z gotowymi mieszkaniami oraz uzyskać atrakcyjną cenę. Podczas Dnia Otwartego, doradcy SGI SA będą czekali na odwiedzających w godzinach od 10:00 do 16:00 w lokalu pokazowym na terenie osiedla Villa Park przy ul. Rudzkiej 99/101.

Zainteresowani zakupem mieszkania będą mieli okazję zapoznać się z bieżącą dewelopera oraz wejść do gotowych mieszkań. Spośród 56 dostępnych mieszkań do sprzedania zostało tylko dziewięć. Wśród nich są dwa mieszkania w odrestaurowanej przez dewelopera zabytkowej willi. W ofercie znajdują się zarówno mieszkania dwupokojowe, jak i większe, trzy i czteropokojowe.

Zapraszamy!

Czerwiec 12,2019

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Księcia Warcisława w Szczecinie wyprzedane!

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Kwiecień 03,2019

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie