Osiedle

Osiedle Sokołówka to połączenie nowoczesnej architektury z klasyczną estetyką.

Prosty układ budynków wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu, a bliskość terenów zielonych, podkreśla wyjątkowy charakter tej inwestycji.

 

W pierwszym etapie powstały cztery budynki, a w ramach drugiego etapu, zrealizowano kolejne dwa siedmiopiętrowe budynki.  Autorem koncepcji architektonicznej jest KANON ARCHITEKCI JANDER ZUTEREK S.C.

Akweny
wodne

Kluby
sportowe

Osiedle
strzeżone

Podziemny
parking

Tereny
zielone

Ostatni lokal na sprzedaż

Najedź kursorem na wybrany budynek

Polecane mieszkania/lokale

w inwestycji Sokołówka II

Lokalizacja

Sokołówka znajduje jest przy ul. św. Teresy, w zacisznej dzielnicy Łodzi – Julianowie.

Osiedle położone jest tuż nad malowniczą rzeką Sokołówką oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Julianowskiego. Dzięki takiemu położeniu, mieszkańcy mają możliwość codziennego korzystania z bliskości natury, ciszy oraz czystego powietrza.

W sąsiedztwie osiedla znajdują się nie tylko liczne tereny rekreacyjne, ale również obiekty sportowe oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, która pozwala na sprawne dotarcie do pozostałych dzielnic.

Standard

Budynki

Drugi etap osiedla Sokołówka tworzą dwa budynki, które swoją architekturą, kolorystyką elewacji oraz wysokim standardem wykonania nawiązują do całości osiedla.

W obu budynkach łącznie zaprojektowano ok. 88 mieszkań oraz 74 miejsca parkingowe położone w podziemnej hali garażowej.

Mieszkania

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, zaplanowano duży wybór metraży, które wahają się  od 43 m kw. do 106 m kw. Każde mieszkanie zostało także wyposażone w balkon lub taras, a także w antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz okna typu PCV.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Tylna 4F
661 911 917

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 15.00

Dyrektor biura sprzedaży

Małgorzata Śniegocka-Moterska

Doradcy kredytowi

Artur Janiak
605 475 060
artur.janiak@raiffeisen.pl

Anna Stań
725 994 828
anna.stan@dknotus.pl

Jarosław Sosnowski
691 350 593
jaroslaw.sosnowski@opendirect.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Wiosenne Targi Nieruchomości

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska SGI na targach nieruchomości w Hali Atlas Arena. Impreza odbędzie się 1-2 kwietnia 2017 i będzie najlepszą okazją do zapoznania się z nowymi ofertami SGI takimi jak ostatni etap Barciński Park. Na odwiedzających czekać też będzie oferta promocyjna - ostanie apartamenty w specjalnej cenie w inwestycji Villa Park czy Sokołówka. 

SGI zaprasza na Łódzkie Targi Nieruchomości!

W najbliższy weekend 17 i 18 września w Atlas Arena odbędą się Łódzkie Targi Nieruchomości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania lub lokalu użytkowego na stoisko SGI nr 30. Będą Państwo mogli zapoznać się z bogatą ofertą dostępnych mieszkań i lokali inwestycji łódzkich.  W ofercie sprzedaży oprócz nowych mieszkań również gotowe, oddane do użytkowania mieszkania i lokale z OFERTY WYPRZEDAŻOWEJ.

Do pobrania bezpłatny e-bilet: http://www.lodzkietargi.pl/newsletter/ - uprawniający do bezpłatnego wejścia dla 2 osób.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska SGI w sobotę w godz. 10:00-17:00 a w niedzielę w godz. 10:00-16.00

Miasto rozbuduje Park Julianowski przy Sokołówce

Urząd Miasta Łodzi poinformował, że z budżetu obywatelskiego zamierza rozbudować Park Julianowski w kierunku zachodnim, czyli tuż przy Osiedlu Sokołówka. Park o roboczej nazwie Dolina Rzeki Sokołówki ma mieć powierzchnię 13 hektarów, nowe ścieżki rowerowe, duży plac zabaw w kształcie łódki oraz miejsca do odpoczynku z ławkami i altankami.  

Kolejny etap Sokołówki w sprzedaży

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w drugim etapie Sokołówki. W ofercie znajduje się 88 mieszkań w dwóch kameralnych budynkach, tuż przy Rzece Sokołówce. Ceny mieszkań zaczynają się od 4.750 zł/m2, a planowany termin oddania budynków do użytkowania to II kwartał 2018 roku. 

W sprzedaży mamy także apartamenty gotowe do zamieszkania w pierwszym etapie Sokołówki. Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży. 

Październik 01,2018

Nautica – szczecińska inwestycja SGI zakończona!

Wrzesień 20,2018

Dobiega końca budowa osiedla Barciński Park VI!

Czerwiec 11,2018

Ostatnie mieszkania w inwestycji Nautica IV!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
icon iconNapisz e-mail Formularz