Osiedle

Czwarty etap osiedla Barciński Park to połączenie nowoczesności z tradycją.

Na terenach XIX-wiecznej fabryki wyrobów wełnianych powstały cztery budynki charakteryzujące się lekką architekturą, wysokim standardem wykończenia, jak również nawiązaniem do tradycji miejsca.

W ofercie są zarówno standardowe mieszkania, jak również lofty. Wysoka jakość projektu i realizacji osiedla Barciński Park zostały nagrodzone tytułem Najlepsza Architektura Województwa Łódzkiego w latach 2006-2009 przyznanym przez Łódzką Okręgową Izbę Architektów.

 

5 min
do centrum

Bliskość
parku

Boksy
rowerowe

Osiedle
strzeżone

Podziemny
parking

Lokalizacja

Osiedle Barciński Park położone jest w zielonej części Łodzi, pomiędzy ul. Sienkiewicza, Tylną a Kilińskiego. Niedaleko osiedla znajdują się dwa parki: Park Kilińskiego oraz najstarszy i uznawany za najpiękniejszy – Park Źródliska.

Mieszkańcom osiedla wystarczy 10 minutowy spacer, by cieszyć się pobliskimi parkami lub też 10 minut jazdy samochodem, by zrobić zakupy w kultowej Manufakturze. A co z kafejkami na Piotrkowskiej? Tam już w 20 minut można dotrzeć korzystając z transportu publicznego.

Standard

Budynki

Na terenie osiedla znajdują się zarówno nowoczesne budynki mieszkaniowe, jak również odrestaurowane obiekty Starej Przędzalni, w których zaprojektowano unikalne mieszkania typu LOFT.

Wszystkie budynki charakteryzuje wysoka jakość wykonania przejawiajaca się w dobrze materiałów budowlanych i wykońceniowych. Elegencję Barcińskiego Parku podkreślają również stonowane i ciepłe elewacje budynków oraz staranie zaprojektowana zieleń na terenie osiedla.

Mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe oczekiwania mieszkańców.  Ich funkcjonalne rozkłady pozwalają na swobodną aranżacje, zgodną z indywidualnymi potrzebami. 

Lofty

W budynkach odrestaurowanej Starej i Nowej Przędzalni zostały zaprojektowane unikalne LOFTY, których charakter podkreślają pofabryczne elementy takie jak schody, słupy, czy fragmenty ceglanej elewacji.

Wnętrza tego typu mieszkań dają do dyspozycji, niespotykane w tradycyjnym budownictwie, wysokości pomieszczeń. Dodatkowym atutem jest otwarta przestrzeń, którą można w dowolny sposób aranżować.

Główne atuty

  • Dogodna lokalizacja zielonej części Łodzi
  • 10 minut do Bliskość Paru Źródliska oraz Parku Kilińskiego
  • Niska, kameralna zabudowa
  • Wysoka jakość materiałów budowlanych
  • Starannie zaprojektowana zieleń znajdująca się na terenie osiedla

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Tylna 4F
661 911 917

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 15.00

Dyrektor biura sprzedaży

Małgorzata Śniegocka-Moterska

Doradcy kredytowi

Artur Janiak
605 475 060
artur.janiak@raiffeisen.pl

Anna Stań
725 994 828
anna.stan@dknotus.pl

Jarosław Sosnowski
691 350 593
jaroslaw.sosnowski@opendirect.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Czerwiec 12,2019

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Księcia Warcisława w Szczecinie wyprzedane!

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Kwiecień 03,2019

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie
icon iconNapisz e-mail Formularz