Osiedle

Kolorowe Osiedle  to miejsce, w którym zamieszkasz z przyjemnością. Tworzą je dwa nowoczesne i starannie zaprojektowane budynki, w których znajdą się słoneczne mieszkania wyposażone w ustawne balkony.

Inwestycja wyróżnia się na tle konkurencji elegancką architekturą oraz wysokim standardem wykonania. 

 

Współprojektantem osiedla jest znany hiszpański architekt, Inaki Molnar Vazquez, który w trakcie realizacji współpracował z Pracownią Autorską Biuro Projektów "DOM" z Gorzowa Wielkopolskiego.

Komunikacja
miejska

Podziemny
parking

Tereny
zielone

Ustawne
balkony

Zieleń na terenie
osiedla

Lokalizacja

Kolorowe Osiedle usytuowane jest przy ul. Grabskiego 6, w atrakcyjnej części miasta.

Otaczają je tereny zielone, które wręcz zachęcają do popołudniowych lub weekendowych spacerów. Bliskość obiektów handlowych, przystanków autobusowych oraz infrastruktury usługowej, to kolejne atuty tej inwestycji. Kolorowe Osiedle wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko jakością wykonania, ale także doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami miasta, co docenią wszyscy dojeżdżający codziennie do pracy.

Mieszkańcy osiedla będą więc mieć w zasięgu ręki wszystko, czego potrzebują. Sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, a także obiekty sportowe i rekreacyjne. Wystarczy zaledwie kilkuminutowy spacer, by dotrzeć na basen, czy do klubu fitness!

To wszystko sprawia, że Kolorowe Osiedle jest liderem wśród gorzowskich inwestycji!

Standard

standard image

Budynki

Kolorowe Osiedle to inwestycja realizowana przez wiodącą firmę deweloperską SGI SA, która w swoim portfolio ma szereg inwestycji mieszkaniowych zbudowanych w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Szczecin, czy Międzyzdroje.

Wszystkie budynki zostały zbudowane z materiałów o wysokiej jakości, co jest gwarancje spokój i bezpieczeństwo na lata. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaprojektowano pod budynkami hale garażowe z miejscami parkingowymi oraz boksami rowerowymi.

standard image

Mieszkania

Szukasz przytulnego i jasnego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu, którym cieszyć się będziesz przez lata? Kolorowe Osiedle to gwarancja wysokiego standardu i jakości wykonania, której oczekujesz kupując swoje wymarzone M.

Wszystkie lokale zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalne wykorzystanie światłą dziennego. Dzięki temu mieszkanie w nich jest prawdziwą przyjemnością. Na Kolorowym Osiedlu, aż chce się żyć, odpoczywać, przyjmować gości i być dumnym ze swojego miejsca na ziemi!

Obecnie w ofercie zostały jedynie dwa ostatnie mieszkania! Zapraszamy do zakupu mieszkania w II etapie Kolorowego Osiedla.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Grabskiego 12/2

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 17.00

Dyrektor biura sprzedaży

Karol Dunajewski
661 912 407
karol.dunajewski@sgi.pl

Doradcy kredytowi

Dariusz Wyduba
669 994 583
dariusz.wyduba@opendirect.pl

Radosław Żabski
601 910 197
radoslaw.zabski@opendirect.pl

Zrealizowane inwestycje

Aktualności i Porady

Sierpień 18,2021

Kolejny projekt SGI gotowy! Ustronie Mokotów z pozwoleniem na użytkowanie

Lipiec 13,2021

Sokołówka od SGI ponad poziomem zero. Prace idą zgodnie z planem, a pierwsze mieszkania zyskały nowych właścicieli

Październik 01,2020

Ponad 60% mieszkań w inwestycji Nova Bluszczańska SGI w Warszawie znalazła nabywców

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie