Biura sprzedaży mieszkań

Warszawa

tel. 22 105 55 55

Biuro sprzedaży

ul. Bartycka 37a

 

Godziny otwarcia

pon. – pt.: 9.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

 

Karolina Dejnas
Doradca klienta
22 105 55 52
+48 661 919 027
karolina.dejnas@sgi.pl

 

Justyna Powierża
Doradca klienta
22 105 55 52
+48 667 180 028
justyna.powierza@sgi.pl

Biuro sprzedaży

ul. Łopuszańska 47

 

Godziny otwarcia

pon. – pt.: 10.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 14.00

 

Tomasz Lusa
Doradca klienta
22 105 55 51
+48 609 998 518
tomasz.lusa@sgi.pl

DYREKTOR BIURA SPRZEDAŻY

Marlena Jarosz-Bilska
marlena.jarosz@sgi.pl

 

Ekspert Kredytowy

 

Michał Tkaczyk
Ekspert kredytowy
+48 516 469 443
michal.tkaczyk@mfinanse.pl

 

Karolina Serafin
Ekspert kredytowy
+48 504 640 866
karolina.serafin@mfinanse.pl

Łódź

tel. 42 200 60 30

Biuro sprzedaży

ul. Nad Sokołówką 9

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 9:00 – 17:00
środa: 9:00 – 17:00
piątek: 9:00 – 17:00
sobota: 10:00 – 14:00 

 

Magdalena Rzadkiewicz
Doradca klienta
magdalena.rzadkiewicz@sgi.pl
42 200 60 30
605 588 588

DYREKTOR BIURA SPRZEDAŻY

Małgorzata Śniegocka-Moterska
Dyrektor biura sprzedaży
malgorzata.sniegocka@sgi.pl
695 880 103

Ekspert Kredytowy

Sylwia Kmieć-Mazur
Ekspert Kredytowy
sylwia.kmiec-mazur@mfinanse.pl

Centrala

Centrala

 

SGI sp. z o.o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

22 233 03 45
info@sgi.pl

Zakup terenów inwestycyjnych

Robert Stachowiak

pokaż numer

robert.stachowiak@sgi.pl

Inspektor ochrony danych

660 765 918
iod@sgi.pl

Księgowość

 

695 372 163

faktury@sgi.pl

Serwis gwarancyjny

22 364 57 44

serwis@sgi.pl

Marketing i public relations

marketing@sgi.pl