Kwiecień 03,2019, Artykuły

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

W rekordowym tempie dobiegła końca sprzedaż mieszkań na szczecińskim Osiedlu Jarzębinowym. 90 procent lokatorów odebrało już swoje klucze.

SGI zbudował na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu sześć nowoczesnych, liczących siedem pięter budynków o niebanalnej i eleganckiej architekturze. Deweloper oddał tam do użytku 330 mieszkań, które znalazły lokatorów w rekordowo szybkim tempie.

Co wpłynęło na tak dużą popularność Osiedla Jarzębinowego? Okazuje się, że nabywcy wciąż poszukują kompromisu między korzystaniem ze wszystkich możliwości, jakie daje centrum miasta i życiem w cichej, spokojnej okolicy. Z pozoru pogodzenie obu potrzeb wydaje się niemożliwe. Jarzębinowe Osiedle jest jednak modelowym tego zaprzeczeniem. Położone w sercu pełnej zieleni dzielnicy Szczecin Północ, z dala od zgiełku, otoczone szczelnie zielenią, z estetycznymi klombami, drzewami oraz trawnikami odpowiada na wszystkie potrzeby osób ceniących separację od wielkiego miasta. Jednocześnie lokatorzy osiedla w 5 minut mogą dostać się do ścisłego centrum Szczecina – jest to miejsce doskonale skomunikowane – w najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

Na Jarzębinowym Osiedlu powstały mieszkania o powierzchni od 30 do 90 metrów kwadratowych – wszystkie wyposażone w tarasy    lub balkony wyłożone deską kompozytową z nawierzchnią antypoślizgową. Każde z mieszkań charakteryzuje wysoki standard wykonania.  Zastosowano w nich m.in: stolarkę okienną PCV, szyby zespolone, granitowe parapety czy rolety na parterze. Lokatorzy mogą się czuć bezpiecznie: osiedle jest ogrodzone, z systemem kontroli dostępu, stałym monitoringiem terenu i portiernią przy wjeździe. Do dyspozycji mają wystarczająco dużo miejsc postojowych w hali garażowej  i na terenie osiedla. Maluchy z kolei mogą dokazywać na jednym z dwóch placów zabaw.

Warto przypomnieć, że Jarzębinowe Osiedle otrzymało wyróżnienie w kategorii „Najlepsza cena w Szczecinie” w plebiscycie wśród czytelników branżowego portalu rynekpierwotny.pl


Podobne artykuły

Maj 07,2019

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Wrzesień 24,2010

SGI buduje lofty

Wrzesień 13,2016

SGI zaprasza na Łódzkie Targi Nieruchomości!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie