Kwiecień 03,2019, Artykuły

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jarzębinowym zakończona!

W rekordowym tempie dobiegła końca sprzedaż mieszkań na szczecińskim Osiedlu Jarzębinowym. 90 procent lokatorów odebrało już swoje klucze.

SGI zbudował na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu sześć nowoczesnych, liczących siedem pięter budynków o niebanalnej i eleganckiej architekturze. Deweloper oddał tam do użytku 330 mieszkań, które znalazły lokatorów w rekordowo szybkim tempie.

Co wpłynęło na tak dużą popularność Osiedla Jarzębinowego? Okazuje się, że nabywcy wciąż poszukują kompromisu między korzystaniem ze wszystkich możliwości, jakie daje centrum miasta i życiem w cichej, spokojnej okolicy. Z pozoru pogodzenie obu potrzeb wydaje się niemożliwe. Jarzębinowe Osiedle jest jednak modelowym tego zaprzeczeniem. Położone w sercu pełnej zieleni dzielnicy Szczecin Północ, z dala od zgiełku, otoczone szczelnie zielenią, z estetycznymi klombami, drzewami oraz trawnikami odpowiada na wszystkie potrzeby osób ceniących separację od wielkiego miasta. Jednocześnie lokatorzy osiedla w 5 minut mogą dostać się do ścisłego centrum Szczecina – jest to miejsce doskonale skomunikowane – w najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

Na Jarzębinowym Osiedlu powstały mieszkania o powierzchni od 30 do 90 metrów kwadratowych – wszystkie wyposażone w tarasy    lub balkony wyłożone deską kompozytową z nawierzchnią antypoślizgową. Każde z mieszkań charakteryzuje wysoki standard wykonania.  Zastosowano w nich m.in: stolarkę okienną PCV, szyby zespolone, granitowe parapety czy rolety na parterze. Lokatorzy mogą się czuć bezpiecznie: osiedle jest ogrodzone, z systemem kontroli dostępu, stałym monitoringiem terenu i portiernią przy wjeździe. Do dyspozycji mają wystarczająco dużo miejsc postojowych w hali garażowej  i na terenie osiedla. Maluchy z kolei mogą dokazywać na jednym z dwóch placów zabaw.

Warto przypomnieć, że Jarzębinowe Osiedle otrzymało wyróżnienie w kategorii „Najlepsza cena w Szczecinie” w plebiscycie wśród czytelników branżowego portalu rynekpierwotny.pl


Podobne artykuły

Luty 03,2009

Diamenty Forbesa 2009

Październik 19,2012

Weź udział w konkursie i zgarnij nagrodę

Październik 23,2008

Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI S.A., omówił najnowsze trendy rynkowe na konferencji Dreamtime 2008

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie