Grudzień 15.2021, Artykuły

SGI ponownie na Mokotowie. Deweloper startuje z nową inwestycją

Spółka deweloperska SGI rozpoczyna realizację kolejnego projektu zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie. Pomiędzy ulicami Bluszczańską i Bartycką powstanie pierwszy etap kameralnego osiedla o nazwie „Moja Bluszczańska”, które dostarczy 67 mieszkań o metrażach od 40 do 120 mkw. W budynku znajdzie się też pięć lokali usługowych. Zakończenie budowy i rozpoczęcie przekazywania kluczy nowym właścicielom zaplanowane jest na koniec 2023 roku. Ponadto SGI wybuduje również fragmenty dwóch dróg publicznych od strony ul. Bluszczańskiej. Ulice wraz z całą niezbędną infrastrukturą – chodnikami, zielenią i zagospodarowaniem terenu, będą miały długość ok. 160 metrów. Koszt realizacji to ok. 2,2 mln zł.

Moja Bluszczańska to już kolejna inwestycja mieszkaniowa SGI na mokotowskich Siekierkach. Deweloper niebawem rozpocznie budowę pierwszego etapu, a oferta zawierająca mieszkania 2,3 i 4- pokojowe trafiła do sprzedaży. Na przyszłych właścicieli czekać będzie także ponad 100 miejsc postojowych – podziemnych i naziemnych, 12 komórek lokatorskich i 36 boksów rowerowych.

Nowocześnie i z klasą

Nowe osiedle powstaje z myślą o jakości życia mieszkańców. Moja Bluszczańska, to czteropiętrowy budynek zaprojektowany w minimalistycznej i jednocześnie nowoczesnej stylistyce, wyróżniający się dużymi przeszkleniami oraz białą elewacją przełamaną wizualnie elementami rdzawo-miedzianymi. Deweloper zadba także o tereny z dużą ilością różnorodnej zieleni, plac zabaw dla dzieci oraz stojaki na rowery. Mieszkania mają ergonomiczny rozkład, dostęp do dużej ilości światła naturalnego oraz komfortową wysokość – aż 272 cm. Dodatkowo każde – niezależnie od piętra – zostanie wyposażone w żaluzje zewnętrzne.

W Mojej Bluszczańskiej nie zabraknie także ekologicznych rozwiązań. Na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, na parkingu naziemnym znajdą się stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a do podlewania terenów zielonych wykorzystywana będzie woda deszczowa.

Zielona lokalizacja

Osiedle Moja Bluszczańska jest zlokalizowane na warszawskich Siekierkach, czyli w sercu „młodego Mokotowa”, popularnego ze względu na walory przyrodnicze i dobrą komunikację. Usytuowanie inwestycji umożliwia aktywny wypoczynek na zielonych terenach okolic Wisły, a jednocześnie szybki dojazd i połączenia z kluczowymi dla życia zawodowego i kulturalno-rozrywkowego Śródmieściem i Mokotowem.

SGI realizując swoje projekty, dostarcza mieszkańcom i miastu dodatkowe udogodnienia. Przy swojej najnowszej inwestycji, deweloper także wybuduje fragmenty dwóch dróg publicznych o długości 160 metrów. Co więcej, zrealizowane w tym miejscu drogi pomogą obsłużyć komunikacyjnie planowaną w okolicy szkołę.


Podobne artykuły

Styczeń 20.2009

Zdobyliśmy nagrody „Kryształowy Deweloper 2008” oraz „Kryształowe Apartamenty 2008”

Kwiecień 07.2015

SGI SA na targach „Nowy dom, nowe mieszkanie”, 11-12 kwietnia, Stadion Narodowy

Sierpień 17.2009

Coraz piękniej w Międzyzdrojach

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie