Październik 01,2020, Artykuły

Ponad 60% mieszkań w inwestycji Nova Bluszczańska SGI w Warszawie znalazła nabywców

Nova Bluszczańska to inwestycja spółki deweloperskiej SGI, powstająca na warszawskich Siekierkach. Pomimo pandemii i niepewnej sytuacji gospodarczej osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Firma sprzedała już ponad 130 lokali. Na nabywców czeka 90 mieszkań o metrażach od 32 do 140 mkw. Niewątpliwym atutem osiedla jest lokalizacja – łącząca dogodny dojazd do centrum i bliskość terenów zielonych.  Nova Bluszczańska zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2021 roku.

Osiedle Nova Bluszczańska jest zlokalizowane przy ul. Bluszczańskiej, w dolnej części Mokotowa – na Siekierkach. Składa się z trzech kameralnych, dwupiętrowych budynków. Powstanie tu łącznie 213 lokali o podwyższonym standardzie. Do mieszkań na parterach przypisane są ogródki o wielkości od 15 do 80 mkw., a na wyższych piętrach znajdują się balkony i loggie, które wykończone są deską kompozytową.

Budynki zaprojektowano tak, aby maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania są jasne i słoneczne. Ponadto, wszystkie posiadają wbudowane fasadowe, elektryczne rolety zewnętrzne. Obiekty mają tylko trzy kondygnacje, ale w każdym z nich znajdują się windy. To szczególnie ważne dla rodzin z małymi dziećmi, korzystającymi z wózków, seniorów oraz osób o ograniczonej mobilności. Do dyspozycji fanów jednośladów oddane zostaną stojaki na rowery, a na najmłodszych będą czekać dwa osiedlowe place zabaw. Dodatkowo, deweloper wybudował drogę dojazdową do inwestycji od strony ulicy Bluszczańskiej.

Ogromnym atutem projektu jest jego lokalizacja. Pozamiejski spokój oraz duża ilość terenów zielonych łączą się tutaj z bliskością centrum. Wystarczy 5 minut jazdy samochodem, aby dostać się do Łazienek Królewskich czy kilkanaście minut do ronda De Gaulle’a. Kilkuminutowy spacer pozwoli dotrzeć na dziką plażę przy Wiśle oraz obszar Natura 2000 – Park Krajobrazowy, które znajdują się zaledwie 500 metrów od osiedla. W najbliższej okolicy znajdują się wszelkie niezbędne punkty handlowo-usługowe jak warzywniak, piekarnia, restauracja oraz kwiaciarnia, a także przedszkola i szkoły. W promieniu 5 minut jazdy samochodem na klientów czekają liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz miejsca rekreacji.

–  Kończymy kolejny etap prac nad osiedlem Nova Bluszczańska na warszawskich Siekierkach. Już dziś możemy pochwalić się dużym zainteresowaniem inwestycją, które nie maleje, mimo utrudnień wynikających z pandemii COVID-19. Niepewna sytuacja gospodarcza z jaką przyszło nam się mierzyć, skłania ludzi do ostrożności przy podejmowaniu decyzji o zakupie własnego M. Z drugiej strony – dobrze zaprojektowane osiedla, w dogodnej lokalizacji zawsze znajdą swojego nabywcę. I tak jest w przypadku projektu Nova Bluszczańska, gdzie oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie ciszę i zielone okolice, w niedużej odległości od tętniącego życiem serca miasta – mówi Robert Stachowiak, Prezes Zarządu SGI.


Podobne artykuły

Kwiecień 01,2014

Przekształcenie w spółkę akcyjną

Listopad 14,2012

Pracowity kwartał – 3 inwestycje na ostatniej prostej!

Grudzień 09,2009

Bezpieczna budowa w Łodzi

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie