Luty 02.2017, Artykuły

Pierwszy etap Osiedla Lawendowego zakończony

Zakończyliśmy budowę pierwszego etapu Osiedla Lawendowego przy ul. Zamorskiej w Łodzi. Lokatorzy będą się wprowadzali już w marcu. Docelowo znajdzie się tam sześć budynków. Czytelnicy portalu mieszkaniowego rynekpierwotny.pl nagrodzili naszą inwestycję tytułem najlepszego osiedla w Łodzi, przyznając jej zwycięstwo we wszystkich kategoriach ubiegłorocznego plebiscytu. 

Osiedle Lawendowe wygrało w kategoriach: najlepsza lokalizacja, najlepsza cena, najlepsza architektura i ostatecznie – najlepsza inwestycja w Łodzi. Internauci nazwali osiedle „oazą ciszy pośród tętniącego życiem miasta”. Oddana właśnie pierwsza część osiedla składa się z trzech niskich, dwupiętrowych budynków. W tej fazie budowy przygotowano do użytku 95 lokali mieszkalnych, w cenie od 4.300 zł/mkw. Do dyspozycji lokatorów przeznaczone są zewnętrzne i podziemne miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci. W marcu do nowych mieszkań wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Mają w okolicy wszystko, co potrzebne: szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze a nawet cukiernie. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej oraz bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych, dojazd do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Kolejnym atutem jest bliskość dwóch parków: Parku Siedliska oraz Parku J. Słowackiego, do których łatwo i szybko dojechać można rowerem. 

Przygotowujemy do realizacji kolejną fazę budowy Lawendowego – nawiązując do części pierwszej utrzymana będzie w niskiej zabudowie. Inwestycja ma tam zawierać około 130 mieszkań, o powierzchni od 30 do 91 metrów kwadratowych, w cenie od 4.300 zł/mkw. 


Podobne artykuły

Maj 09.2018

Trwa budowa osiedla Księcia Warcisława!

Styczeń 20.2009

Zdobyliśmy nagrody „Kryształowy Deweloper 2008” oraz „Kryształowe Apartamenty 2008”

Sierpień 07.2023

Nasze Osiedle Sokołówka w Łodzi rozwija się już od 10 lat. Powstają kolejne mieszkania z widokiem na zieleń

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie