Czerwiec 11.2018, Artykuły

Ostatnie mieszkania w inwestycji Nautica IV!

Nautica IV to kolejny projekt mieszkaniowy powstający w centrum Szczecina, przy ul. Raginisa. Czteropiętrowy budynek charakteryzuje najwyższa jakość użytych materiałów i detali. Bryła budynku idealnie wpisuje się w styl architektoniczny i uzupełnia strukturę istniejących budynków. W ofercie znajduje się 31 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 45 m2 do 144 m2 – każdy z przynależnym tarasem, balkonem lub loggią. – W tej chwili w sprzedaży pozostało już tylko siedem mieszkań – podsumowuje Joanna Jakowicz z biura sprzedaży SGI w Szczecinie. – To lokale o powierzchni od 72 do 104 m2.

Ważnym atutem tej inwestycji jest modernistyczna architektura. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnych bryłach i kaskadowej zabudowie – od najwyższej części do niższych budynków, dzięki czemu doskonale wpisuje się w otaczającą zieleń. Jednocześnie konstrukcja zyskała wrażenie lekkości dzięki prostym, jasnym elewacjom oraz licznym balkonom i loggiom. Nautica IV to czteropiętrowy budynek, doskonale wpisujący się w projekt całości osiedla. Wrażenie przestronności potęguje duża przestrzeń między budynkami, która pozwala mieszkańcom zachować prywatność i z przyjemnością spędzać czas w częściach wspólnych osiedla. Osiedle zaprojektowali architekci z renomowanego biura MELLON.

Ogromny wpływ na popularność tego osiedla wśród kupujących ma niewątpliwie jego lokalizacja – osiedle powstało blisko parku Żeromskiego, Parku Kasprowicza z rzeką Rusałką, Wałów Chrobrego oraz bulwarów nad Odrą. Jednocześnie jest na tyle blisko centrum Szczecina, że dojazd do serca miasta nie stanowi problemu. Nautica jest też znakomicie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta – łatwo stąd dojechać zarówno komunikacją miejską jak i samochodem.

Nie bez znaczenia jest również łatwo dostępna infrastruktura miejska, w okolicy nie brakuje sklepów i miejsc przeznaczonych do spędzania wolnego czasu. Pobliskie parki sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu, nieopodal znajduje się także centrum handlowe z kinem i siłownią oraz park rozrywki dla dzieci. – Mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem wymagających klientów, ze względu na wysoki standard, jakość wykonania i dbałość o szczegóły, w tym zagospodarowanie terenu wokół budynków – dodaje Joanna Jakowicz z SGi – Osiedle Nautica zostało wyróżnione w kategorii najlepsza inwestycja w Szczecinie w 2017 roku, według portalu branżowego RynekPierwotny.pl.


Podobne artykuły

Październik 01.2020

Ponad 60% mieszkań w inwestycji Nova Bluszczańska SGI w Warszawie znalazła nabywców

Wrzesień 24.2007

Współpraca z hiszpańskim architektem

Luty 10.2010

Rusza nowa inwestycja przy ul. Zbożowej w Szczecinie

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie