Marzec 21,2019, Artykuły

Nowa inwestycja w Warszawie- Nova Bluszczańska w budowie!

Ponad 200 nowych mieszkań przybędzie w Warszawie na Dolnym Mokotowie, gdzie powstaje nowoczesne osiedle z kameralną, niską zabudową.

Osiedle Nova Bluszczańska położone będzie między ulicami Bartycką, Bluszczańską. Ma składać się z trzech budynków w formie willi miejskich o eleganckiej architekturze, wkomponowanych w zieleń okolicy. Rozmieszczono w nich 213 apartamentów. Oprócz tego znajdzie się tam ponad 200 podziemnych miejsc parkingowych i boksów rowerowych. Z myślą o najmłodszych powstaną dwa place zabaw. Osiedle będzie wyposażone w monitoring oraz ochronę.

Novą Bluszczańską charakteryzuje nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały elewacyjne, funkcjonalne przestrzenie wspólne i kameralne wewnętrzne dziedzińce budynków. Okna każdego z mieszkań deweloper wyposaży w zewnętrzne rolety chroniące przed słońcem.

Malowniczo położona Nova Bluszczańska powstaje z myślą o ludziach pragnących połączyć zalety życia w wielkim mieście ze spokojem i ciszą, które bez trudu znajdą w okolicy. Atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych: parków oraz skwerów, które zachęcają do spacerów czy joggingu. Najbardziej aktywni znajdą w pobliżu sporo miejsc do uprawiania sportu: w okolicy działają kluby DeSKI Tenis and Squash, Legia czy Crossfit. Niedaleko leży Park Krajobrazowy należący do obszaru Natura 2000. Mieszkańcy Novej Bluszczańskiej dotrą do Łazienek Królewskich w 6 minut samochodem, w ok. 20 minut pieszo.

Jednocześnie miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, dokąd autem można dostać się w ciągu kwadransa. Ponadto komunikację znacznie usprawni wybudowana niedawno ulica Czerniakowska BIS między rejonem ulic Bartycką i Bluszczańską, a Górnym Mokotowem. 

Planowane zakończenie inwestycji: IV kwartał 2020 r.

SGI to jeden z największych deweloperów w kraju. Na warszawskim rynku jest ponad 13 lat. Od 2005 roku firma zrealizowała tu kilka dużych inwestycji biurowych i mieszkaniowych. SGI ponadto buduje w Łodzi i Szczecinie. Projektuje w modernistycznym stylu, charakteryzującym się prostą formą budynków i jasną kolorystyką. Kładzie nacisk na wykończenie części wspólnych i zagospodarowanie przestrzeni. Wybiera atrakcyjne lokalizacje, w sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych.

 

Kontakt prasowy: Robert Stachowiak, tel. 601 33 74 88; e-mail: robert.stachowiak@sgi.pl


Podobne artykuły

Marzec 03,2018

Inwestycja Włodarzewska 65 zrealizowana!

Luty 19,2018

Inwestycja Sokołówka II zrealizowana!

Czerwiec 11,2018

Ostatnie mieszkania w inwestycji Nautica IV!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie