Maj 07,2019, Artykuły

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego odbierają klucze!

Dobiegła końca sprzedaż mieszkań na łódzkim Osiedlu Lawendowym. Pierwsi lokatorzy odbierają już klucze do swoich mieszkań, powstałych w II etapie budowy. Przypomnijmy, że czytelnicy branżowego portalu mieszkaniowego rynekpierwotny.pl nagrodzili inwestycję tytułem „Najlepszego osiedla w Łodzi”, przyznając jej zwycięstwo we wszystkich kategoriach plebiscytu.

Osiedle Lawendowe przy ul. Zamojskiej powstawało w dwóch etapach. Łącznie oddano tam do użytku 228 mieszkań o powierzchni       30 do 90 metrów kwadratowych w pięciu budynkach mieszkalnych. Na niezwykłą popularność osiedla złożyły się przede wszystkim doskonała lokalizacja i kameralna, jednorodzinna zabudowa wśród urokliwych uliczek i starannie zaplanowanej zieleni. Nie bez przyczyny, internauci nazwali osiedle „oazą ciszy pośród tętniącego życiem miasta”.

Mieszkańcy Osiedla Lawendowego mogą cieszyć się z dobrej infrastruktury drogowej oraz szybkich połączeń z centrum miasta –            po pierwsze dzięki bliskości ulicy Pabianickiej, po drugie zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie przystankom autobusowym i tramwajowym. Wystarczy kwadrans, aby dostać się na najsłynniejszą ulicę Łodzi – Piotrkowską. Dodatkowymi atutami jest bliskość punktów handlowych (hipermarketów Biedronka, Lidl), a także szkoły, przedszkola oraz lokalnych sklepów osiedlowych. Miłośnicy pieszych i rowerowych wycieczek często korzystają z uroków pobliskich Parków Sielanka oraz J. Słowackiego.

Osiedle Lawendowe to jednak przede wszystkim mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, w których zastosowano m.in. deski kompozytowe użyte do wyposażenia balkonów i tarasów. Wszystkie budynki zaprojektowano tak, aby maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania są jasne i słoneczne. To nie wszystko – niska zabudowa osiedla sprzyja sąsiedzkiej atmosferze, a przydomowe ogródki tworzą przystań do wypoczynku. Dzieci mogą spędzać czas na osiedlowym placu zabaw. Nie brakuje zewnętrznych miejsc parkingowych.


Podobne artykuły

Listopad 12,2008

Rozpoczynamy nowe inwestycje

Marzec 19,2010

Rusza kolejny etap inwestycji Barciński Park

Wrzesień 29,2008

Rozpoczynamy sprzedaż apartamentów przy Alei Krakowskiej w Szczecinie

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie