Warszawa

Strona główna

/

Press room

/

Łopuszańska 47 – pozwolenie na budowę dwóch kolejnych budynków

27.11.2023

Łopuszańska 47 – pozwolenie na budowę dwóch kolejnych budynków


Już niedługo w sprzedaży pojawią się nowe mieszkania przy ul. Łopuszańskiej 47. Właśnie otrzymaliśmy pozwolenie na budowę kolejnych budynków w tej inwestycji.

Łopuszańska 47 to nowoczesne osiedle wyróżniające się zarówno elegancją, jak i ponadczasową prostotą. Budowa pierwszego etapu inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem i budynek ma już zamkniętą bryłę. Właśnie wydano pozwolenie na budowę kolejnych etapów.

Dzielnica z potencjałem

– Dynamicznie zmieniające się warszawskie Włochy mają ogromny potencjał. Dlatego osiedle Łopuszańska 47 to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania, ale także atrakcyjna propozycja inwestycyjna. Podczas projektowania Łopuszańskiej 47 zależało nam na stworzeniu miejsca, które nie tylko koresponduje z bieżącymi trendami architektonicznymi, ale także doskonale odpowiada na zróżnicowane potrzeby i zapewnia komfort przyszłych mieszkańców. Każdy aspekt projektu został starannie przemyślany, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom – mówi Robert Stachowiak, prezes SGI.

Ogrody i tarasy dla mieszkańców

Cała inwestycja posiada spójną i harmonijną stylistykę, jednak każdy budynek ma indywidualny charakter. Wszystkie powstające na osiedlu budynki różnią się bryłą i liczbą mieszkań, ale łączy je elegancka forma, funkcjonalność i troska o komfort przyszłych mieszkańców.

Drugi budynek (etap 2), powstający w ramach inwestycji Łopuszańska 47 będzie posiadał 5 kondygnacji.
W obrębie tego budynku znajdzie się 120 mieszkań, o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 26 do 93 mkw. Każde mieszkanie będzie wyposażone, w zależności od usytuowania w przestronny balkon, taras, loggię lub prywatny ogródek, zapewniając mieszkańcom dodatkową przestrzeń do odpoczynku. Dla bezpieczeństwa, mieszkańców cały budynek będzie objęty systemem monitoringu oraz zdalną kontrolą dostępu, a lokale na parterze zostaną dodatkowo wyposażone w rolety zewnętrzne.

Mieszkańcy tego budynku będą mieli do dyspozycji 130 miejsc postojowych i 14 boksów rowerowych w podziemnym garażu oraz 14 miejsc naziemnych, w tym jedno przeznaczone do ładowania samochodów elektrycznych.

Tarasowy układ budynku

Trzeci budynek (etap 4) inwestycji Łopuszańska 47 będzie posiadał maksymalnie sześć kondygnacji w układzie tarasowym. Dzięki temu będzie to miejsce, które zapewni relaks i spokój w otoczeniu zieleni, tworząc jednocześnie strefę do wypoczynku. Powstanie tam również plac zabaw dla dzieci.

W tym etapie znajdzie się 87 mieszkań o powierzchniach od 30 do 112 mkw. Każdy lokal w zależności od lokalizacji w budynku zostanie wyposażony w duży balkon, loggię, przestronny taras lub prywatny ogródek. Tak jak w poprzednich budynkach również ten, będzie posiadał monitoring i zdalną kontrolę dostępu, a mieszkania na parterze dodatkowo zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.

Zaplanowano też 106 miejsc postojowych i 14 boksów rowerowych w podziemnym garażu oraz 10 miejsc naziemnych, w tym dwa z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

Atrakcyjna lokalizacja

Dodatkowo w nowo powstających budynkach zaplanowano 4 lokale usługowe i klub mieszkańca z salą fitness. Stworzy to atrakcyjną przestrzeń i okazję do spotkań ze znajomymi, a także podniesie komfort życia codziennego oferując usługi i wypoczynek w zasięgu ręki.

Inwestycja SGI znajduje się zaledwie 5 minut od stacji kolei miejskiej WKD Raków, co umożliwia szybkie połączenie z centrum Warszawy. W najbliższym otoczeniu znajdują się przystanki autobusowe, a przy Alei Krakowskiej również tramwajowe.
W zaledwie kilka minut samochodem można dotrzeć do atrakcyjnych miejsc, takich jak Park Szczęśliwicki i Park ze Stawami Cietrzewia. Dla miłośników aktywnego stylu życia w okolicy dostępne są również atrakcje takie jak klub fitness, squash, skatepark, park trampolin czy papugarnia, co czyni to miejsce idealnym dla różnorodnych potrzeb i preferencji mieszkańców.
Inwestycja jest świetnie skomunikowana z lotniskiem Chopina, Uniwersytetem Medycznym i centrami biurowymi na Mokotowie i wzdłuż Al. Jerozolimskich.

Okolica inwestycji charakteryzuje się bogatą infrastrukturą, z dostępem do szkół, przedszkoli, sklepów spożywczych, restauracji i stacji benzynowej. Łopuszańska 47 wyróżnia się bliskością centrów handlowych, takich jak Łopuszańska 22, Blue City i Atrium Reduta.

Oferta mieszkań i domów w Warszawie

Wizualizacja budynku w inwestycji Łopuszańska 37

Łopuszańska 47

Włochy

Osiedle Bluszczańska III

Bluszczańska III

Mokotów

Ustronie Wilanów

Ustronie Wilanów

Wilanów

Sokołówka wizualizacja

Sokołówka

Julianów


Zapytaj o ofertę

Pokoje

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i przedstawienia oferty przez SGI Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.