Sierpień 18,2021, Artykuły

Kolejny projekt SGI gotowy! Ustronie Mokotów z pozwoleniem na użytkowanie

Spółka deweloperska SGI otrzymała pozwolenie na użytkowanie dla osiedla Ustronie Mokotów. Świeżo upieczeni właściciele nowoczesnych domów jednorodzinnych otrzymają klucze już we wrześniu! To pierwsza tego typu inwestycja firmy realizowana w Warszawie, od początku ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących. Deweloper zapowiedział realizację kolejnych takich projektów w stolicy.

Ustronie Mokotów to osiedle zlokalizowane w kameralnej części Dolnego Mokotowa – na warszawskich Siekierkach, przy ulicy Rodzynkowej. Deweloper otrzymał już pozwolenie na użytkowanie i wkrótce rozpocznie przekazywanie lokali.

Nowoczesność i komfort

Osiedle zrealizowano w zabudowie szeregowej. Metraże domów  wynoszą od 177 do 187 mkw. Każdy posiada 5 pokoi, garaż mieszczący dwa samochody oraz ogród o wielkości co najmniej 100 mkw. Wyróżnikiem inwestycji są także ogromne, panoramiczne okna o wysokości blisko 3 metrów, które ułatwiają dostęp do dużej ilości światła naturalnego. Najwyższy standard wykończenia zapewnia między innymi ogrzewanie podłogowe, elektronicznie sterowane rolety zewnętrzne we wszystkich oknach czy instalację gotową do montażu klimatyzacji.

Zielona okolica

Nieduża odległość od centrum pozwala na aktywne korzystanie z uroków miejskiego życia. Jednocześnie, wszechobecna wokół zieleń, parki, skwery czy plaża nad Wisłą dają chwilę wytchnienia i spokoju.  Dzikie ścieżki rowerowe zachęcają do aktywności fizycznej, ale też dają możliwość na ciekawy sposób spędzania czasu wolnego z rodziną czy znajomymi.


Podobne artykuły

Sierpień 17,2009

Coraz piękniej w Międzyzdrojach

Czerwiec 11,2018

Ostatnie mieszkania w inwestycji Nautica IV!

Wrzesień 24,2007

Współpraca z hiszpańskim architektem

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie