Luty 23.2022, Artykuły

Deweloper aktywnie wspiera dzielnicę. SGI przekazało drogę przy Novej Bluszczańskiej

Spółka deweloperska SGI jest obecna na warszawskim Mokotowie już od kilku lat. Szczególnie bliskie jest jej osiedle Siekierki, gdzie powstały już trzy projekty, aktualnie w budowie jest czwarty, a w planach są kolejne. Firma aktywnie wspiera także rozwój samej okolicy. W ostatnich dniach deweloper przekazał na własność dzielnicy wybudowaną wzdłuż inwestycji Nova Bluszczańska drogę publiczną. Powstała ulica Piniowa ma długość ok. 300 metrów i zawiera niezbędną infrastrukturę. Koszt realizacji wyniósł ok. 1,7 mln. zł.

Ulica Piniowa realizowana była równolegle z inwestycją Nova Bluszczańska na warszawskich Siekierkach. Blisko rok temu spółka SGI do użytku oddała ciąg pieszo-jezdny o szerokości 6 metrów, co umożliwiło spacery oraz ruch i postój pojazdów. Wjazd znajduje się od strony ulicy Bluszczańskiej. Oprócz jezdni, deweloper zapewnił odpowiednie oświetlenie, chodnik i pasmo zieleni.

Droga od momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie była dostępna dla wszystkich. Aktualnie została przekazana na własność dzielnicy. Dodatkowo celem inwestycji było usprawnienie i poprawa komunikacji w tej części Mokotowa. Całkowity jej koszt wyniósł ok. 1,7 mln zł. SGI już zapowiedziało kolejne tego typu realizacje na Siekierkach.


Podobne artykuły

Kwiecień 11.2018

Drugi etap osiedla Chabrowego w budowie!

Październik 08.2007

Udane targi

Październik 04.2008

Prezentujemy inwestycje SGI na targach w Szczecinie

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie