Ostatnie wolne mieszkania!

Nautica

Szczecin ul. mjr W. Raginisa 19

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji reklamowej

Menu inwestycji

Inwestycja

„Nautica” zlokalizowana jest w ustronnej i zielonej części Śródmieścia Szczecina, między ulicami E.Plater, Gontyny i Księżnej Salomei. Cechą charakterystyczną tego osiedla jest przestrzeń. Budynki okalają teren inwestycji w odległości od 50 do 100 m od siebie, tworząc w ten sposób rozległy wewnętrzny dziedziniec.

Osiedle wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta, ale jednocześnie pragnących uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujący się w pobliżu Park Żeromskiego oraz Wały Chrobrego, tworzą przyjazne otoczenie zachęcające do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Pierwszy etap inwestycji stanowi jeden budynek, w którym znajdują się 134 komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. Charakterystyczny układ schodkowy budynku podkreśla nie tylko estetykę, ale również wpływa na funkcjonalność mieszkań. Całości dopełnia stonowana kolorystyka elewacji i wszechobecna na terenie osiedla zieleń.

„Nautica” została zbudowana według projektu architektów: Marka Sietnickiego i Miłosza Raczyńskiego.