Kliknij w nazwę osiedla, aby zobaczyć szczegółowe informacje:

Zamknij

Szczecin to miejsce szczególne dla SGI –  to tutaj firma rozpoczęła swoją działalność deweloperską. W 1997 roku powstawało tu pierwsze osiedle spółki i natychmiast rozpoczęto dynamiczny rozwój na  rynku pierwotnym mieszkań. Obecnie Szczecin jest jednym z najszybciej rozwijających się miast pod względem nowych inwestycji deweloperskich. Szereg nowo powstałych mieszkań na sprzedaż w Szczecinie oraz liczne inwestycje deweloperskie wpływają silnie na rozwój tego miasta. Spółka SGI, dzięki realizacji ponad 14 inwestycji w mieście, stała się zaufanym i największym deweloperem w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Szczecin to przede wszystkim wyjątkowe miasto, leżące nad Odrą, posiadające atrakcyjne tereny zielone, nadrzeczne bulwary oraz gwiaździsty układ miasta nawiązujący do układu Paryża. Szczecin to również międzynarodowy port morski, pomimo położenia w odległości prawie 100 km od Morza Bałtyckiego. W końcu Szczecin to idealne miejsce do zamieszkania i stworzenia własnego przytulnego mieszkania.

SGI rozpoczynając swoją działalność uznała, że to właśnie w tym mieście można stworzyć idealne miejsce do życia i zamieszkać pod dobrym adresem. Obecnie w ofercie firmy można znaleźć atrakcyjne mieszkania i apartamenty na sprzedaż, w dogodnych lokalizacjach na osiedlach: Nowa Cegielnia, os.Poziomkowe, os.Krakowska oraz najnowszym – Nautica.  Mieszkanie z SGI to gwarancja spokoju i solidnego wykonania.