Kliknij w nazwę osiedla, aby zobaczyć szczegółowe informacje:

Zamknij

Słupsk to miasto położone w odległości ok. 20km od Bałtyku, będące niewątpliwie jednym z bardziej znanych polskich ośrodków kulturalnych.  Firma SGI od dawna obecna jest w tej lokalizacji.  Dla SGI, Słupsk wraz z Pomorzem Środkowym jest dynamicznie rozwijającym się regionem z ambitnymi planami na przyszłość, dlatego budowa osiedli mieszkaniowych w tym regionie była nieunikniona.

Z dbałością o jakość i detale, zrealizowane zostało osiedle Copernicus Park, które oferuje mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim. To już kolejna wieloetapowa inwestycja nad rzeką Słupią.

Na słupskich osiedlach tworzonych przez SGI każdy znajdzie mieszkanie odpowiednie dla siebie – zarówno z uwagi na duży wybór metraży jak i na możliwości aranżacji wnętrza według własnych potrzeb. W dzisiejszych czasach mieszkanie jest niezwykle ważnym miejscem w życiu każdego człowieka – to w nim znajduje się spokój i chwilę relaksu. Dlatego tak ważne jest by mieszkanie było wybrane starannie a decyzja o jego zakupie była przemyślaną.

Mając na uwadze szeroki wybór ofert z rynku pierwotnego  w Słupsku, warto wybrać tę najlepszą i cieszyć się nowym mieszkaniem dopasowanym do swoich potrzeb i wymagań.