Mieszkania z charakterem!

Barciński Park IV

Łódź ul. Tylna

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji reklamowej

Menu inwestycji

Inwestycja

Łódź często nazywana jest Miastem Czterech Kultur. Jej bogata i fascynująca historia znajduje odbicie w inwestycji Barciński Park, w której znakomitym architektom – Barbarze Michalskiej oraz Jarosławowi Przybylskiemu – udało się połączyć współczesne, nowoczesne oblicze miasta z nutą nostalgii za jego XIX-wieczną, industrialną atmosferą i klimatem.
Nasze apartamenty, ze względu na swoją lokalizację, pozwalają zarówno na relaksujący wypoczynek w spokojnej okolicy, jak i rzucenie się w wir tętniącego życia Łodzi i poczucie jej wyjątkowego rytmu.

Na aktualny etap inwestycji, powstałej na terenach XIX-wiecznej fabryki wyrobów wełnianych Salomona Barcińskiego, składają się cztery budynki. W ich projektach nowoczesność i wysoki standard harmonijnie współgrają z ciepłą kolorystyką czerwonego klinkieru, tak charakterystyczną dla klasycznej łódzkiej zabudowy.

Barciński Park to znacznie więcej niż estetyka i wygoda. Równie mocno troszczymy się o Państwa spokój – system monitoringu oraz profesjonalna ochrona zapewnią poczucie bezpieczeństwa niezbędne, by w pełni cieszyć się własnym mieszkaniem.

Wysoka jakość projektu i realizacji osiedla Barciński Park zostały nagrodzone tytułem Najlepsza Architektura Województwa Łódzkiego w latach 2006-2009 przyznanym przez Łódzką Okręgową Izbę Architektów.