Kliknij w nazwę osiedla, aby zobaczyć szczegółowe informacje:

Zamknij

Gorzów Wielkopolski to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie lubuskim. Obecnie stanowi ono bardzo ważny punkt komunikacyjny na mapie Polski. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń miasto  jest prężnym ośrodkiem przemysłowym. Jest to idealne miejsce na zakup nowego mieszkania.

Spółka SGI jako doświadczony w budownictwie mieszkaniowym deweloper , zauważyła atrakcyjność Gorzowa Wlkp. i rozpoczęła budowę nowych mieszkań, dając tym samym możliwość dobrego wyboru oferty z rynku deweloperskiego.

Mieszkania SGI to gwarancja starannego wykonania, dobrej jakości materiałów a więc i spokoju na długie lata po zakupie własnego M.  Przy wyborze nowego, pierwszego mieszkania, wybór dewelopera jest ważnym często kluczowym elementem.

Obecnie SGI oferuje w Gorzowie mieszkania na sprzedaż w ramach inwestycji Osiedle Kolorowe.  Dobry pomysł i projekt, sprawia że osiedle wyróżnia się na tle pozostałych, przyciągając swoim praktycznym i nowoczesnym wyglądem nowych mieszkańców, szukających idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny. Mieszkanie na osiedlu SGI w Gorzowie z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.