Biura sprzedaży mieszkań

CENTRALA

ul. Zbożowa 4
70-653 Szczecin
91 881 92 00
info@sgi.pl

DZIAŁ ROZWOJU I REALIZACJI

Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 67 00

Zakup terenów inwestycyjnych

Robert Stachowiak
601 337 488
robert.stachowiak@sgi.pl

MARKETING I PR

marketing@sgi.pl

Warszawa

BIURO SPRZEDAŻY

Włodarzewska
ul. Włodarzewska 83,
02-393 Warszawa
661 911 925

 

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
 

DORADCY KLIENTA

Agnieszka Włodarska
661 919 502
agnieszka.wlodarska@sgi.pl

 

Kamila Miller
693 130 314
kamila.miller@sgi.pl

 

Dyrektor Biura Sprzedaży

Marlena Jarosz
661 911 925
marlena.jarosz@sgi.pl

 

Ekspert Kredytowy

Katarzyna Łobaza
k.lobaza@certumcfo.pl

Szczecin

BIURO SPRZEDAŻY

Nautica
ul. Mjr W. Raginisa 19/1u
661 919 006

 

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 14.00

Doradcy Klienta

Joanna Jakowicz
661 910 904
joanna.jakowicz@sgi.pl

 

Małgorzata Ostolska
661 919 744
malgorzata.ostolska@sgi.pl

DYREKTOR BIURA SPRZEDAŻY

Piotr Miłoszewski
661 912 958
piotr.miloszewski@sgi.pl

 

Ekspert Kredytowy

Arkadiusz Wasyłenko
601 745 373
arkadiusz.wasylenko@awfinanse.pl

Łódź

Biuro sprzedaży

Barciński Park
ul. Tylna 4F
661 911 917

 

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 15.00

Doradcy Klienta

Sylwia Zych
661 915 828
sylwia.zych@sgi.pl

 

Emilia Tyrek
693 130 204
emilia.tyrek@sgi.pl

 

Izabela Porębska
661 919 212
izabela.porebska@sgi.pl

 

Dyrektor Biura Sprzedaży

Małgorzata Śniegocka – Moterska

 

Eksperci Kredytowi

Artur Janiak
605 475 060
artur.janiak@raiffeisen.pl

 

Anna Stań
725 994 828
anna.stan@dknotus.pl

 

Jarosław Sosnowski
691 350 593
jaroslaw.sosnowski@opendirect.pl

Poznań

Biuro sprzedaży

Moja Malta
ul.Warszawska/Krańcowa
661 911 958

 

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 – 13.00

Doradca Klienta

Małgorzata Trzcińska
661 911 958
malgorzata.trzcinska@sgi.pl

 

Asystent Sprzedaży

Katarzyna Piwczyńska
695 550 945
katarzyna.piwczynska@sgi.pl

 

Dyrektor biura Sprzedaży

Jarosław Michalski
661 911 760
jaroslaw.michalski@sgi.pl

 

Eksperci Kredytowi

Aleksandra Gruszczyńska
695 855 614
aleksandra.gruszczynska@dknotus.pl

 

Ryszard Bandoszek
723 986 400
ryszard.bandoszek@opendirect.pl

Słupsk

Biuro sprzedaży

ul. Sienkiewicza 9
661 913 314

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00
 

Dyrektor Biura Sprzedaży

Robert Ambroziewicz
661 913 314
robert.ambroziewicz@sgi.pl

Gorzów

Biuro sprzedaży

Kolorowe osiedle
ul. Grabskiego 12/2
661 912 407

 

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9.00 - 17.00

 

Dyrektor biura Sprzedaży

Karol Dunajewski
661 912 407
karol.dunajewski@sgi.pl

 

Eksperci Kredytowi

Dariusz Wyduba
669 994 583
dariusz.wyduba@opendirect.pl

 

Radosław Żabski
601 910 197 
radoslaw.zabski@opendirect.pl