Maj 21,2017, Artykuły

Sokołówka II gotowa do zwiedzania!

Zakończył się pierwszy etap realizacji projektu Sokołówka II, czyli dwóch siedmiopiętrowych apartamentowców, uzupełniających zabudowę osiedla na zachód od ulicy Zgierskiej w Łodzi, w pobliżu Parku Julianowskiego. Oba budynki, położone w malowniczej dolinie rzeki Sokołówki, są już w stanie surowym zamkniętym. To znaczy, że można je zwiedzać, wizytując mieszkania bezpośrednio na budowie. Termin oddania osiedla do użytku SGI zaplanowało w marcu 2018 roku.

W dwóch kameralnych apartamentowcach, wieńczących kolejny etap budowy osiedla Sokołówka, znajduje się 85 mieszkań. Ich ceny zaczynają się od 4.750 zł/m2. Są to lokale mieszkalne w różnych metrażach, od 43 do nawet 160 m2. Można tam kupić mieszkanie 2,3,4 i 5 pokojowe. W podziemnej hali garażowej mieści się ponad 70 miejsc parkingowych. Będą tam również boksy dla rowerów. Całe osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane, co zawsze daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Na osiedlu jest także plac zabaw oraz portiernia ochrony. Po zakończeniu tego etapu inwestycji powstanie furtka dla całego osiedla, wychodząca bezpośrednio na teren rekreacyjny wokół zbiornika wodnego Sokołówka.

Budynki nawiązują swą architekturą, kolorystyką elewacji i wysokim standardem wykonania do całości osiedla, które tworzy obecnie 6 siedmiopiętrowych domów. Ich prosty w formie, kaskadowy układ wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu, a bliskość zielonych przestrzeni podkreśla wyjątkowy charakter  inwestycji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się teren doliny rzeki Sokołówka, zaś w pobliżu Park Julianowski oraz nieco dalej Las Łagiewnicki.  Mieszkańcy mają do dyspozycji zbiornik wodny, ścieżki spacerowe, ławki, mostek będący przejściem do sąsiedniej ul. Liściastej.

Prace budowlane na osiedlu przebiegają zgodnie z założonymi terminami. – Ci, którzy podpisali umowy na zakup mieszkania, jak i nowi klienci zainteresowani nabyciem, mogą już wchodzić na budowę – wyjaśnia Małgorzata Śniegocka-Moterska, Dyrektor ds. Sprzedaży w Łodzi firmy SGI –  Obecnie prowadzone są tam wyłącznie prace wykończeniowe, jak niektóre izolacje, okładziny, instalacje posadzkowe, montaże grzejników i osprzętu. Wszystkich chętnych do zwiedzania mieszkań na Sokołówce II zapraszamy do naszego biura sprzedaży, chętnie umówimy się na dogodny termin wizyty. 

 

   

 


Podobne artykuły

Październik 08,2007

Udane targi

Styczeń 20,2010

Kryształy dla SGI

Wrzesień 05,2014

Wspieramy Filharmonię Szczecińską!

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie