Czerwiec 10,2016, Artykuły

Nowe inwestycje SGI w Szczecinie

SGI S.A., lider szczecińskiego rynku nieruchomości, poszerza ofertę mieszkań w Szczecinie. Do sprzedaży trafiły dwa kolejne etapy, cieszących się dużym zainteresowaniem inwestycji – Nautica III oraz Jarzębinowe Osiedle II. Obydwa projekty charakteryzują się ponadczasową architekturą, dopracowanymi detalami oraz doskonałą lokalizacją. Osiedla położone są w spokojnej i bezpiecznej okolicy, blisko terenów zielonych i ścisłego centrum miasta. Ceny mieszkań na Jarzębinowym Osiedlu II zaczynają się od 4.100 zł/m2, a w Nautica III od 4.750 zł/m2.

 

SGI SA stale się rozwija, a kolejne inwestycje na macierzystym rynku, potwierdzają sukces firmy oraz zadowolenie klientów z przekazanych już mieszkań. Spółka w maju i czerwcu 2016 roku wprowadziła do sprzedaży w Szczecinie łącznie 188 mieszkań w dwóch inwestycjach – Jarzębinowe Osiedle II oraz Nautica III.

 

Drugi etap Jarzębinowego przy ul. Dembowskiego to 110 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań, zaprojektowanych w dwóch siedmiokondygnacyjnych budynkach o modernistycznym stylu. 

W inwestycji znajdą się mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 89 m2. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon lub taras. W podziemiu budynku zaprojektowano wygodny parking z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Dodatkowo przed budynkiem zlokalizowano parking dla mieszkańców. Poczucie prywatności i bezpieczeństwa zapewni ogrodzenie inwestycji oraz zagospodarowanie zieleni.

Położenie inwestycji bez wątpienia jest jednym z jej atutów. Mieszkańcy będą mogli błyskawicznie dotrzeć do centrum miasta samochodem lub wykorzystując komunikację miejską, dzięki biegnącym nieopodal liniom tramwajowym i autobusowym. 

W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa a w niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone i rekreacyjne. 

Termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2017 roku.

 

Nautica III to kolejny etap inwestycji w kompleksie położonym w sąsiedztwie Parku im. Stefana Żeromskiego. Nowoczesny budynek o wysokości dwunastu kondygnacji, na tle otaczającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać. Charakteryzuje go elegancki wygląd i spójna forma architektoniczna. 

Oferta składa się z dobrze zaprojektowanych i łatwych w aranżacji mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 m2do 111 m2. Każde mieszkanie wyposażone jest w loggię, balkon lub taras. Wysoki standard wykończenia, przestronne i estetyczne przestrzenie wspólne: klatki schodowe, windy, nawierzchnie, chodniki i miejsca parkingowe umożliwią wygodne korzystanie z przestrzeni zewnętrznej. 

Inwestycja zlokalizowana jest w Centrum Szczecina – idealnym miejscem pod względem komunikacyjnym. Doskonała lokalizacja pozwoli cieszyć się nieograniczonymi możliwościami spędzania aktywnie wolnego czasu. 

Pobliskie sklepy i punkty usługowe gwarantują wygodę a sąsiedztwo terenów zielonych zapewnią szansę na aktywny i relaksujący wypoczynek każdego dnia. 

Termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2017 roku. 

 

SGI do końca roku planuje wprowadzić do sprzedaży w Szczecinie także dwie kolejne inwestycje – osiedle domów w zabudowie szeregowej, a także kameralny projekt w niskiej zabudowie na Warszewie, nieopodal ulicy Warcisława i Włoskiej.


Podobne artykuły

Styczeń 08,2008

Nowy grunt na terenie Słupska

Styczeń 18,2008

SGI Baltis „Kryształowym Deweloperem 2007”

Kwiecień 01,2014

Przekształcenie w spółkę akcyjną

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie