Lipiec 29,2016, Artykuły

Nowa inwestycja na Ochocie

Na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic powstaje nowy projekt mieszkaniowy – Włodarzewska 65. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego SGI SA wybuduje dwa budynki, charakteryzujące się estetyczną, białą elewacją z elementami kamienia szlachetnego. Do oferty trafiło 47 mieszkań oraz jeden lokal użytkowy. Ceny mieszkań zaczynają się od 8.300 zł/m2.

Włodarzewska 65 to nowoczesne budynki o wysokości pięciu kondygnacji, zaprojektowane przez Studio Architektoniczne MKC Architekci. Współczesna stylistyka architektoniczna budynków oraz położenie osiedla w otoczeniu pełnej infrastruktury edukacyjnej, terenów zielonych oraz dogodnych połączeń komunikacyjnych potwierdza atrakcyjność tej lokalizacji.

Inwestycja składa się z dwóch budynków połączonych ze sobą garażem podziemnym. W kondygnacjach naziemnych zaprojektowano łącznie 47 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 41 m2 do 115 m2. Wszystkie układy zaprojektowane są tak, aby uzyskać jak największą ich funkcjonalność. Lokale na parterze budynku posiadają tarasy i ogródki o powierzchni od 31 do 182 m2, natomiast mieszkania na wyższych piętrach przestronne balkony. W przestrzeni hali garażowej mieści się wygodny wielostanowiskowy parking, wydzielone komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe.

– Charakterystycznym elementem budynku są starannie dobrane elementy wykończeniowe m.in. balustrady systemowe szklane o podwyższonej wytrzymałości, czy drewniane elementy balustrad balkonowych. W lokalach mieszkalnych zastosowano stolarkę okienną drewnianą, o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych oraz drzwi antywłamaniowe.

Nowy projekt SGI dobrze komponuje się z okoliczną zabudową ulicy Włodarzewskiej, która dynamicznie się rozwija. Bliskość Śródmieścia oraz wielu punktów sportowych, szkolnych, kulturalnych, i handlowo-usługowych, powoduje, że dzielnica staje się coraz bardziej modna i przyjazna do mieszkania. W odległości 200 metrów znajduje się wejście do Parku Szczęśliwickiego z całorocznym wyciągiem narciarskim. W okolicy można skorzystać z kortu tenisowego, centrum bowlingowego, pływalni OSiR. Dodatkowo bliskość dworca PKP i PKS Warszawa Zachodnia, galerii handlowych CH Blue City i CH Reduta oraz Och-Teatru czyni tą część Warszawy miejscem interesującym. Mieszkanie w inwestycji Włodarzewska 65 zaspokoi potrzeby mieszkańców w każdym wieku, zarówno aktywnym zawodowo, rodzinom z dziećmi a także osobom starszych zapewniając odpoczynek i komfort.

Włodarzewska 65 jest kolejną inwestycją spółki SGI, która realizuje obecnie osiem projektów w całej Polsce. Deweloper zrealizował dotychczas 38 inwestycji mieszkaniowych i biurowych. W Warszawie SGI oddała do użytkowania 440 lokali mieszkalnych i usługowych na trzech osiedlach: Tarasy Bartycka, Włodarzewska 83 i Kasprzaka. Zrealizowała także trzy biurowce o łącznej powierzchni 37.000 m2 powierzchni biurowej przy ul. Czerniakowskiej i al. Jerozolimskich.

W planach spółki jest dalszy rozwój i pozyskiwanie nieruchomości pod projekty mieszkaniowe oraz biurowe w Warszawie.


Podobne artykuły

Październik 23,2008

Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis, omówił najnowsze trendy rynkowe na konferencji Dreamtime 2008

Październik 04,2008

Prezentujemy inwestycje SGI na targach w Szczecinie

Styczeń 08,2008

Nowy grunt na terenie Słupska

Ponad 1000 ciekawych artykułów.

Zobacz wszystkie